ביובית לחניונים – פתרון מושלם לכל מערכת ביוב ולמקומות שאין בהם גישה למערכת

ביובית לחניונים

מה התפקיד של הביובית ומתי היא נחוצה?

ביובית היא משאית קטנה שמספקת שירותים לצנרת הביוב. הביובית מסייעת לשאיבת שפכים רעילים, מטפלת בבעיות צנרת, מבצעת שאיבות הכרחיות של חומרים שונים, מונעת סתימות ומאפשרת תחזוקה שוטפת לכל מערכת הביוב, גם במקומות בעייתיים כמו חניונים הנחשבים למקומות בעלי תקרה נמוכה ומעברים ללא נגישות קלה. ביובית נמוכה הכרחית לטיפול במערכת הביוב בחניונים. ביובית גבוהה ורגילה לא יכולה לעבור את תקרת החניון ולכן אינה רלוונטית לפתרון בעיות הביוב ולתחזוקתו. בלעדי הביובית אי אפשר באמת לתחזק מערכת במקומות מסוימים.

 

הפעלה ותחזוקה מקצועית

רק אנשי מקצוע שיודעים לתפעל ביובית יכולים לתפעל  אותה כראוי. הקפידו למצוא איש מקצוע שיתפעל את הביובית ויספק לכם פתרונות לבעיות מערכת הביוב באופן שוטף. עדיף להשקיע באיתור איש המקצוע מאשר לבזבז כסף על הפעלה לא נכונה של ביובית במקומות שאין בהם נגישות, אך דרושה בהם הפעלה, בדיקה ותחזוקה שוטפת ואמינה.

 

מניעת ריחות

כשאנשים נכנסים עם הרכב שלהם לחניונים הם לרוב מריחים ריח לא נעים, יש להם תחושת מחנק ממילא בגלל המקום החשוך שלפעמים הוא גם מפחיד ולא ידידותי בשעות מסוימות של היממה. תחושת המחנק בתוספת הריח הנוראי של צחנת ביוב שעולה מכל מקום יוצרים חוויה טראומטית לנהגים רבים שנמנעים מלהיכנס לחניונים. ביובית לחניונים מנטרלת גם את הריחות הידועים, לכן חשוב להתקין אותה במהירות הבזק כדי ליצור חוויה מתקנת לכל נהג שמגיע לחניון ורוצה ליהנות מחוויית החנייה.

 

כיצד מאתרת הביובית את התקלות ובמה נחיצותה?

לביובית יש סיב אופטי ומצלמה המצלמת את מערכת הביוב מבפנים, וכך היא מאתרת את התקלות ויודעת איך לפתור מה שצריך. צינור ובו לחץ מים מותקן גם הוא בביובית, כך אפשר לפורר סתימות בקלות וביעילות. ביובית לחניונים היא עניין הכרחי כשאתם בעלי חניון או דיירים בבניין ובו חניון משותף לכולם. הקפידו על בדיקת מערכת הביוב במקומות שאין אליהם גישה. עשו זאת באמצעות ביובית לחניונים ותיהנו משירות מדויק ואמין.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

רעיונות לעבודת סמינריון בחינוך

רעיונות לעבודת סמינריון בחינוך

מתכוונים לכתוב עבודת סמינריון בחינוך ותרצו להיות בטוחים שהעבודה תרשים את המורה ותהיה מעניינת וייחודית? מתקשים למצוא נושא לכתיבת עבודת הסמינריון? ובכן, במאמר הבא נספק

קרא עוד »
יועצת זוגית - איך בוחרים

יועצת זוגית – איך בוחרים

בכול הנוגע לחיפוש אחר יועצת זוגית טובה כמו יועצת זוגית נעמה רגב, החיפוש יכול להיות ארוך ומייגע, שכן בארץ ובעולם לא חסרים מטפלים זוגיים טובים.

קרא עוד »