מדוע נוצר זיהום בחור של האוזן?

הרבה מאוד אנשים ברחבי העולם נוהגים לחורר את העור שלהם במיקומים השונים של הגוף ולענוד שם סוג של עגיל. החור הכי מוכר וזה שנעשה בצורה הכי פופולארית וותיקה הוא החור באוזן, בתנוך ומעלה ממנו, אבל מדוע יכול להיווצר מצב של זיהום, אינפקציה לא נעימה שם? דבר זה אינו פוסח על חור חדש או ישן, ולכן זה חשוב לשמור על החור הזה נרי מזיהומים בצורה נכונה.

 

רגישות לחומר של העגיל

מכיוון שחור הוא כזה שיוצר נקודה שבה חומר חדש וזר לגוך חודר אליו, האפשרות כי הגוף יגיב בצורה של זיהום היא בהחלט אפשרות, עד אשר החור הזה יתאחה כהלכה. גם לאחר מכן החור יכול לעורר תגובה של אינפקציה במידה והחומר של העגיל לא יוצר חיבור אפקטיבי באותו מיקום.  החומר הכי בשימוש הוא הזהב הטהור, שאינו מייצר תגובה אלרגית או זיהום, למרות שנכון להיום ישנם עגילים מחומרים היפואלרגניים שמסייעים לענידה של עגילים ללא כל בעיה.

 

אי שמירה על היגיינה נכונה

בסופו של דבר כאשר עושים חור בל מקום בגוף בפעם הראשונה, החור הזה עדיין לא התאחה והוא סוג של פצע שנעשה בגוף האדם. בשלבים הראשונים זה חשוב מאוד להקשיב אל ההוראות של האדם שביצע את החור הזה, ולשמור על ניקיון החור וחיטוי שלו עם משחה מתאימה.

עבור ענידה של תכשיטים בחור קיים זה חשוב לבצע חיטוי של החור ושל התכשיטים כדי שלא להחדיר יחד עם העגיל לכלוך שבו יש חיידקים שמובילים אל האינפקציה בסופו של דבר. כדאי לחטא את העגילים על אלכוהול טרם הענידה, ולשטוף את הידיים עם סבון בנוסף לכך. אם אכן נוצרה אינפקציה, זה כדאי לחטא ולשמור על המקום ללא עגיל לכמה ימים עד ההחלמה.

 

לעוד פרטים הכנסו לlory מותג תכשיטים.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג נחשב לאחת משיטות האיטום הפופולאריות והנפוצות ביותר בארץ ובעולם. מדובר על איטום יעיל ומקצועי, המאפשר להגיע לכל נקודה, כולל נקודות מרוחקות

קרא עוד »
בניית ממד בחדר קיים

בניית ממד בחדר קיים

אם אין ממד בבית שלכם, וישנו חדר שהחלטתם לייעד כממד, המשימה אפשרית לביצוע. יש לפנות לחברה קבלנית המתמחה בבניית חמ"ד (חדר מוגן דירתי) לבית וליהנות

קרא עוד »