אילו דלתות מתאימות לעיצוב הבית?

אילו דלתות מתאימות לעיצוב הבית?

היום כל אחד רוצה לעצב את הבית בהתאם לנוחות ולרגשות שלו. כל משפחה בעלת סגנון עיצובי שונה וצבעים שונים שעושים להם טוב. לצד הצבעים השונים יש חשיבות רבה לבחירת הריהוט, הדלתות, מכשירי החשמל ואבזור השונה בבית. ישנה משפחה המעדיפה עיצוב כפרי מסורתי, אחרים מעדיפים את המראה המודרני הצבעוני, כאלה המעדיפים צבעים חמים ומלאי אנרגיה ואחרים מעדיפים צבעים בהירים ותחושת רגיעה ונחת. כמו כן יש כאלה המעדיפים עיצוב יוקרתי ואחרים המעדיפים עיצובים צנועים יותר. במאמר זה נסקור אילו דלתות פנים מתאימות לעיצוב הבית.

דלתות העץ הקלאסיות:

אם אתם חובבי עץ מושבעים סביר להניח שתרצו את דלתות העץ הקלאסיות. תוכלו לבחור בין דלתות עץ פשוטות ומוזלות לדלתות עץ בעלות מראה מהודר ויוקרתי. אלה מגיעות בצבעים שונים ומגוונים ויכולים להתאים לכל ריצוף וככל הנראה גם לכל צבע בקירות.

דלתות פולימר עמידות במים ומזיקים שונים:

אם אתם רוצים דלתות חזקות ועמידות בעלות מראה מהודר וייחודי תוכלו לרכוש ולהתקין דלתות מחומר פולימר. דלתות פולימר באתר דקולוקס חסינות ממים ולחות ונשמרות לאורך שנים רבות. הן גם עמידות בפני מזיקים שונים (שלא כמו דלתות העץ למשל) ומתאימות לשימושים רבים וכן גם לעיצובים רבים של בתים מודרניים המעוניינים לשדר עיצוב נקי, חדיש ונעים.

דלתות יוקרה:

דלתות יוקרה נחשבות לדלתות כבדות יותר תרתי משמע. דלתות אלה יקרות יותר במחיר וכן במשקלן. הן כוללות מנגנון נעילה מתקדם ומסובך יותר ויכולות להגיע במגוון סוגרים (דלתות הזזה, סגירת מגנט וסגירת צילינדר רגיל עם מפתח). הדלתות בעלות עיצובים שונים בעלי מראה יוקרתי מהודר ולרוב מבריק המתאים ליתר העיצוב והקונספט של הבית.

האם דלתות זכוכית מתאימות לבית?

דלת מזכוכית יכולה להוסיף למראה המהודר של הבית ולהוסיף לעיצובים מסוימים של הבית. אם אתם רוצים עיצוב רוחני יותר או שקוף יותר תוכלו להשתמש בדלתות אלה. לדלתות אלה יש שימוש בדרך כלל במשרדים, בנקים ומקומות נוספים של קבלת קהל שבהם לא רוצים ליצור תחושת ניקור אצל הממתינים אלא תחושה של שקיפות, אווירה של עבודה ומתחם פתוח ורחב ידיים – לבית קצת פחות מתאימים.

 

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג נחשב לאחת משיטות האיטום הפופולאריות והנפוצות ביותר בארץ ובעולם. מדובר על איטום יעיל ומקצועי, המאפשר להגיע לכל נקודה, כולל נקודות מרוחקות

קרא עוד »
בניית ממד בחדר קיים

בניית ממד בחדר קיים

אם אין ממד בבית שלכם, וישנו חדר שהחלטתם לייעד כממד, המשימה אפשרית לביצוע. יש לפנות לחברה קבלנית המתמחה בבניית חמ"ד (חדר מוגן דירתי) לבית וליהנות

קרא עוד »