לפני שאתם סוגרים קבלן איטום – הינה כל מה שתצטרכו לדעת

קבלן איטום

החורף כבר עומד בפתח ומזכיר לנו שיש עוד כמה סידורים אחרונים שיש לבצע לפני בוא הגשמים. אנשים רבים נהנים מהאווירה החורפית, מזג האוויר הקריר והגשמים ששוטפים את הרחובות ומעניקים לנו תחושה נעימה וחמימה בתוך הבית. אבל על מנת ליהנות מתחושת החמימות הביתית הזאת, יש צורך קודם כל לאטום היטב את הקירות של הבית. כולנו מכירים את התופעה הלא נעימה של הופעת כתמי רטיבות ועובש על הקירות או על התקרה, או לחילופין נזילה שפשוט מטפטפת לכם על הראש בכל פעם שאתם עוברים מתחת לנקודה מסוימת בתקרה. מעבר לאי נוחות שהדבר גורם, מדובר על סכנה ממשית למבנה עצמו, היות והמים חודרים פנימה ועלולים לגרום לחלודה ולפירור של חומרי הבניה השונים. לכן יש צורך לבחור קבלן איטום, על מנת שיבחן את המצב בשטח ויוכל להתאים לכם את שיטת האיטום היעילה והמתאימה לכם ביותר.

טיפים לבחירת קבלן איטום

כל מי שניסה לחפש בגוגל קבלני איטום, גילה בוודאי כי השוק מוצף בעשרות אם לא מאות קבלני איטום שונים. כל קבלן שונה ממשנהו ברמת הניסיון שלו, רמת הידע וההבנה שהוא מגלה בתחום וכמובן רמת ההשקעה שלו בכל עבודה. על מנת לבחור את הקבלן הטוב ביותר בתחום, יש צורך קודם כל לעבוד אך ורק עם קבלן איטום מורשה. קבלן זה קיבל את ההסמכה הנחוצה על מנת לעבוד בתחום, הוא עומד בכל התקנים הדרושים וככל הנראה יבצע את העבודה המקצועית והיעילה ביותר. מומלץ לבדוק האם השם של הקבלן נמצא ברשימת הקבלנים המורשים במשרד הבינוי והשיכון, על מנת להימנע מחובבנים שיעשו חצי עבודה ולא מעט נזק. נקודה חשובה נוספת – תמיד צריך לוודא כי בעל המקצוע מעניק אחריות מלאה על העבודה שלו. חשוב לקבל ליד מסמך המפרט את כל סעיפי האחריות, התקופה שבה הסעיף נמצא באחריות וכמובן חתימה וחותמת של הקבלן.

לסיכום, ניתן היום למצוא לא מעט קבלני איטום, לכן יש צורך לבחור קבלן איטום מקצועי ואחראי שניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות כמו גולד איטומים. חשוב לוודא כי מדובר על קבלן מורשה, המספק אחריות מלאה על העבודה.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מה שצריך לדעת על השתלות שיניים

מה שצריך לדעת על השתלות שיניים

השתלות שיניים הפכו לפופולאריות ביותר בשנים האחרונות. בעבר רוב האנשים נאלצו להשלים עם העובדה שחסרות להם שיניים, או לחילופין להזמין לעצמם שיניים תותבות, אך היום

קרא עוד »