מה זה סטרפאון ולמה הוא נועד?

מה זה סטרפאון

אם חלמתם לענג אחד את השני עם אביזר מין שמספק אורגזמות מופלאות והמון הנאה – מוצר כמו סטרפאון הוא עבורכם. אבל מה צריך לדעת על המוצר הזה? ומדוע הוא כל כך פופולרי כמעט בכל חנות סקס? כל הפרטים הסקסיים, בהמשך.

עולם אביזרי המין מכיל מגוון רחב של מוצרים. חנויות מין מספקות מוצרים כמו ויברטורים, דילדו, ביצים סיניות להחדרה אנאלית, מוצרי סאדו מאזו, בובות מין ומגוון רחב ובלתי נגמר של מוצרים סקסיים שמעלים את חיי המין לגבהים חדשים. 

אחד המוצרים הבולטים שנרכשים בכמות גבוהה מחנויות, הוא סטרפ און באתר סופרטויז למשל. מדובר ברתמה שעליה מחובר דילדו (דילדו הוא אביזר מין שמיוצר בדרך כלל מסיליקון רפואי ומעוצב כפין בגדלים שונים נוח וחלק להחדרה). הרצועה נועדה לחגירה על המותניים על מנת שמי שחוגר אותה יוכל להחדיר את הדילדו לפרטנר שלו בעת יחסי מין. מוצר זה מאפשר למשל לנשים להנות מיחסי מין לסביים לוהטים: כאשר הפרטנרית חוגרת את הרצועה על המותניים ויכולה להחדיר את הדילדו שמחובר לחגורה בצורה קלה אל בת הזוג. כך אפשר להשתמש באביזר שמדמה פין ומאפשר חדירה  אל מגוון איברים להקניית עונג מושלם. 

למי זה  מתאים?

בניגוד למרבית אביזרי מין סטרפאון לא נועד לעינוג עצמי יחידני (אוננות), אלא שהוא מוצר בו משתמשים שני אנשים ויותר. הדילדו אותו אפשר לבחור בגדלים שונים ועיצובים משתנים מחובר לרתמה בצורה מעולה, כך שהוא מאפשר חדירה של ממש כמו ביחסי מין ללא הרתמה. המוצר מתאים לזוגות הטרוסקסואליים שרוצים להעמיק את החדירה וגם לזוגות חד מינים החל מגברים עד נשים. אז זה הזמן לבחור אביזרי מין מושלם ומענג שיתאים גם לה וגם לו. 

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

רואה חשבון

רואה חשבון

אילו מחלקות חייבות להיות אצל רואה חשבון שאתם בוחרים? כיצד בוחרים את אנשי המקצוע הטובים ביותר לסיוע בניהול העסק שלכם? ולמה כל בעל עסק חייב

קרא עוד »