רישום קבלן בתחום השיפוצים – למה זה חשוב?

רישום קבלן בתחום השיפוצים

רישום קבלן בתחום השיפוצים נחשב לתהליך ארוך ומסורבל, אך מדובר על תהליך חשוב שאין לוותר עליו. יש להבין כי קבלן רשום הינו קבלן שפועל לפי החוק, ולכן קבלן זה יכול לישון בשקט, מתוך הידיעה שהעבודה שלו לא תיפגע ולא יופעלו כנגדו שום סנקציות. מעבר לכך, קבלן שקיבל רישיון ונרשם בפנקס הקבלנים, הינו קבלן מקצועי ואמין אשר יכול לספק אסמכתא לכל לקוח פוטנציאלי. יש לזכור כי השוק של היום מוצף בלא מעט שיפוצניקים וקבלנים ללא רישיון, דבר שיכול להקשות על הלקוח לבחור את בעל המקצוע המתאים ביותר לעבודה. אך כאשר מדובר על קבלן מוסמך בעל רישיון, מדובר על בעל מקצוע מיומן ומקצועי, אשר עמד בכל הקריטריונים הנוקשים ביותר, ולכן כדאי לעבוד עמו. יש לציין כי תהליך קבלת הרישיון הינו תהליך ארוך ומייגע, הוא דורש לא מעט התמדה וסבלנות, אך מי שמצליח לקבל את הרישיון הנכסף, זוכה למעשה באסמכתא לכל החיים.

רישום קבלן בתחום השיפוצים – כל הסיבות לעשות זאת

כאמור, כל קבלן שהצליח לעבור את התהליך הארוך והמסורבל של רישום בפנקס הקבלנים, יכול ליהנות מאסמכתא המעידה על ההשכלה שלו ועל הניסיון שלו בתחום. מדובר על דרך נפלאה לבדל את עצמו מיתר הקבלנים שפועלים ללא רישיון, ולא פעם מתגלים בתור חובבנים שעושים יותר נזק מתועלת. מעבר לכך, כדאי לדעת כי רק קבלנים רשומים זכאים לגשת למכרזים של החברות והגופים הגדולים ביותר במשק, ובכך להגדיל באופן משמעותי את ההכנסה שלהם. כדאי לזכור כי ישנם רישיונות שונים, המאפשרים לקבלנים לקחת על עצמם פרויקטים בגדלים שונים. ככל שהרישיון יאפשר לקיחת פרויקטים גדולים יותר, כך פוטנציאל ההשתכרות של הקבלן גדל בהתאם. בהתאם לכך, הוא יכול לקבל מימון משמעותי יותר מהבנק.

עוד מידע תמצאו באתר של עורך דין תומר סופר

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

רואה חשבון

רואה חשבון

אילו מחלקות חייבות להיות אצל רואה חשבון שאתם בוחרים? כיצד בוחרים את אנשי המקצוע הטובים ביותר לסיוע בניהול העסק שלכם? ולמה כל בעל עסק חייב

קרא עוד »