טיפים לשיפוצים בירושלים

כאשר נערכים לביצוע שיפוצים בירושלים, ברור לכל משפחה שמדובר בתקופה של לכלוך ובלגן, אך התוצאה הסופית שווה את חוסר הנוחות הזמנית. 

טיפים לשיפוצים בירושלים

לפני תחילת השיפוצים חשוב להתייעץ עם מכרים וקרובי משפחה ולקבל מהם המלצות על קבלני שיפוץ אשר ביצעו אצלם עבודות מסוימות והם היו מרוצים מכל המעטפת של ההתנהלות מולו ברבדים השונים כמו מקצועיות, ניסיון, עמידה בלוחות זמנים, עלויות הוגנות ופריסה לתשלומים נוחים, עמידה בלוחות הזמנים ועוד. 

כמו כן חשוב לבדוק באתר האינטרנט ולקרוא את חוות הדעת של הלקוחות השונים. יש בעיקר חוות דעת טובות אך פה ושם יש גם חוות דעת שליליות וחשוב לקרוא אותן היטב כדי לא לפנות לאנשי מקצוע שאינם מומלצים. 

הסכם עם קבלן השיפוצים 

לפני תחילת העבודה יש לחתום על הסכם עם הקבלן. בהסכם יירשמו הסעיפים הבאים:

  • פירוט של כל סוגי העבודות שעליו לבצע כמו לדוגמה, החלפת צנרת, הדבקת אריחים ועוד.
  • מועד תחילת העבודות ופרק הזמן שנדרש כדי לסיים אותן.
  • העלויות של כל אחד מהסעיפים שעל הקבלן לבצע.
  • לוח התשלומים עבור שיפוצים בירושלים. חשוב לתת מקדמה כספית בלבד שהיא סכום קטן יחסית ולאחר מכן לשלם על פי ההתקדמות בשטח. לדוגמה 10.000 ₪ לאחר שלב החלפת הצנרת, 15,000 ₪ לאחר סיום הדבקת האריחים וכו'.
  • החשש של הלקוחות הוא שקבלן השיפוצים יקבל את מלוא התשלום ולאחר מכן ייעלם ולא יסיים את העבודה ולכן קיימת חשיבות רבה לתשלום על פי ההתקדמות בפועל בלבד.

אחריות של הקבלן 

הקבלן אמור לתת תקופת אחריות על העבודה שביצע בהתאם לסוג שלה. אם מדובר לדוגמה באיטום באמצעות יריעות ביטומניות  האחריות היא של כמה שנים על פי סיכום עם הקבלן. למידע בנושא בעלי מקצוע בירושלים

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

חברת הסעות

מתי נצטרך לפנות לחברת הסעות?

בכל פעם בה אתם מעוניינים לנסוע ברכב נוח ובטיחותי כאשר מאחורי ההגה יושב נהג מקצועי – חברת הסעות מקצועית היא הכתובת. החברות המובילות בתחום מבצעות

קרא עוד »
יועץ פרישה לפנסיה

יועץ פרישה לפנסיה

לקראת גיל הפנסיה, אזרחים רבים אינם מודעים לכספים הקיימים ברשותם ואינם יודעים כיצד לחסוך אותם או לחלופין להשקיע את הכספים במטרות שונות. לאור הסבך הזה

קרא עוד »