טיפים לבחירת גרניק לשטיפת רכב

אם אתם רוצים מכונה שתעשה לכם את האוטו מבריק, אבל לא יודעים האם בכלל ניתן לרכוש דבר כזה ואיפה ניתן לרכוש, המאמר הבא בשבילכם.

אם הייתם פעם במוסך לשטיפת רכב והייתם כנראה, אתם וודאי מכירים את המכונה שמתיזה מים על הרכב בעוצמה גדולה והיא זו שמסירה כתמים בעיתיים שכל ניקוי ביתי לא יצליח להוריד מהרכב שלכם.

למכונה הזו קוראים גרניק והיא עובדת עם מנגנון מעניין שמאפשר לה להוציא את המים בלחץ גבוה והוא זה שמאפשר את הניקיון היסודי ברכב שלכם.

אז כן, את המכונה שראיתם במוסך כנראה לא תוכלו לקנות לבית, היא יקרה מאוד ומיועדת לתעשייה, אבל את אחותה הקטנה דווקא כן תוכלו לרכוש, העוצמה פחותה כמובן, אבל עדיין זה יעשה עבורכם את העבודה.

טיפים לבחירת גרניק:

כאשר אתם רוצים לבחור גרניק כדי לנקות את הרכב שלכם ולצחצח אותו, עליכם להכיר את הסוגים השונים של מכונות אלו. יש את המכונה הגדולה כפי שאמרנו שמצויה בדרך כלל במוסכים ובתעשיות שונות, אבל הן לא משמשות לשימוש ביתי.

לעומתם יש מכונות קטנות יותר עם לחץ מים קטן יותר ובהם בהחלט תוכלו להשתמש. יש כמה סוגים שונים בכל מה שקשור לגרניק. יש מכונות שעובדות על בנזין ויש כאלו שעובדות על חשמל. הבחירה הטובה ביותר בשבילכם היא כמובן בחשמל שהוא יותר חסכוני ועושה פחות בעיות. 

דבר נוסף שכדאי לבדוק זה את מידת החסכון שלו. מכונת הגרניק, למרות הלחץ הגדול של המים, היא עדיין חסכונית יותר מצינור גינה, השאלה היא בכמה וזה חשוב. יש מכונות גרניק שצורכות פי אחד וחצי מים מאשר מכונות אחרות, לכן, כדאי לשים לזה לב. למידע נוסף בנושא מכונות קיטור

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

פסנתר ימאהה

כל מי שראה בחייו פסנתרים יוקרתיים שמחירם מגיע לעשרות אלפי שקלים, יידע לומר גם את הפירמה או את המותג שלהם. ימאהה היא מהחברות שמייצרות את

קרא עוד »

הקמת בריכות

הקמת בריכות בדרך הקלה, אפשרי? מסתבר שבהחלט כן. בימינו זה אפשרי לא רק עבור גורמים עסקיים אלא גם לבעלי בתים פרטים ואף לוועדי בתים של

קרא עוד »