היתרונות של שיש קוורץ

שיש קוורץ הוא סוג של גרניט עם ריכוז גבוה של קוורץ. הוא משמש לעתים קרובות במשטחים וברצפות, אך ניתן להשתמש בו גם כחיפוי קירות. שיש קוורץ הוא אחד מסוגי הגרניט הנפוצים ביותר שיש לו יתרונות רבים. למשל יכול לשמש הן בחללי מגורים והן במסחר, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית עבור בעלי בתים ובעלי עסקים כאחד.

אבן גיר נפוצה ורב שימושית 

שיש קוורץ הוא סוג של אבן גיר שנמצאת יחסית בשפע. לדוגמא, זהו הסוג הנפוץ ביותר של אבן גיר בארה"ב והוא מהווה כ-60% מכלל מכל מרבצי אבן הגיר בצפון אמריקה. לשיש קוורץ הרכב ייחודי ההופך אותו לעמיד מאוד ומשמש שנים רבות כחומר בנייה, בניית משטחים, ריצוף וחיפויי חוץ.

חלק וקל לניקוי 

שיש קוורץ הוא סוג של גרניט שעבר החלקה והברקה על ידי חול קוורץ. תהליך זה הופך אותו לחלק וקל לניקוי. הוא גם עמיד מאוד, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור משטחי מטבח, כיורי אמבטיה וריצוף. היתרונות הכלליים של שיש קוורץ הם רבים. הוא אינו נקבובי כך שניתן לנקות אותו בקלות במים וסבון, מה שהופך אותו לחומר המושלם עבור מטבחים שבהם הכנת מזון מתבצעת לעתים קרובות. הוא גם עמיד בפני כתמים משמן או שומן כך שאינך צריך לדאוג שדלפקי המטבח שלך יוכתמו מבישול או הכנת מזון. ומכיוון שהוא לא נקבובי, לא תצטרך לדאוג שעובש או טחב יצמחו על השיש שלך, גם מכיוון שהמשטח לא יספוג לחות כמו חומרים אחרים.

מחיר נוח למדי 

שיש קוורץ הוא גם פתרון שנמכר במחיר סביר מאוד, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור בעלי בתים שהם בעלי תקציב מוגדר. יחד עם זאת, הוא מתאים למי שעדיין רוצים משטחים יפים באזור הכיור במטבח או בחדר האמבטיה שלהם.

מוזמנים לקטלוג שלנו: https://www.baranetz.com/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם בכלל יש סיכוי לתביעות על שיימינג באינטרנט? 
התשובה היא כן. בשנים האחרונות ניכרת מגמה ברורה של העלאת סכומי הפיצויים הנפסקים ביחס לשיימינג...
קרא עוד »
מרץ 23, 2020
מהן קרנות נאמנות ומדוע כדאי להשקיע בהן?
במילה אחת, קרנות הנאמנות מאפשרות למשקיעים להחזיק במניות של חברות או הנפקות אג"ח, אבל בסולם סיכון נמוך...
קרא עוד »
אוג 20, 2022
תולעי עץ בבית – איך תדעו שאתם סובלים מהן?
הן קטנות וכמעט בלתי נראות לעין. אז איך בכל זאת נדע כי הן קיימות כאן בשטח? הפעילות הרוחשת שלהן בהחלט...
קרא עוד »
ינו 28, 2020