מגש מתוקים או מגש מלוחים?

אחת השאלות שעולות לא פעם כאשר רוצים לארגן אירוע קטן, עסקי או אחר, זה האם להתמקד בתפריט מתוק או תפריט מלוח.

באירועים גדולים, אין הרבה דילמות, שכן דואגים להכין תפריט מלוח ובסופו מגישים קינוח. אך כשהאירוע הוא קטן, עולה שאלה מה עדיף, שכן אין צורך בהכרח להגיש גם וגם, אפשר להסתפק באחד מהם.

כשאנחנו מדברים על מגש מתוקים, הכוונה למגש של עוגות או קרואסונים מתוקים, בעוד כשמדובר על מגש מלוחים, הכוונה בדרך כלל היא לבורקסים, קישים, סלטים, דברים שנהוג לאכול כמנות עיקריות לא פעם, בין אם מדובר במנות פשוטות, קלות, סטנדרטיות, ולא בדברים יותר מורכבים.

צריך לומר, בדרך כלל אורחים מצפים לקבל מנות מלוחות ולא מנות מתוקות באירועים ומפגשים. מאחר ומרבית האנשים, לא אוכלים הרבה אוכל מתוק, אז הם מצפים לקבל דברים יותר מלוחים, כשבסיום האירוע הם מצפים לקבל מנה מתוקה, נניח עם הקפה. העניין הוא, שזה גם תלוי בסו ג האירוע ומתי הוא נערך.

 

מתי נבחר במנות מתוקות ומתי במנות מלוחות

מנות מתוקות יכולות להתאים לאירועים קטנים שנערכים בבוקר או אחר הצהריים. נניח, אם עורכים אירוע בשעה 16-17, אז זה יכול להתאים עם קפה או משקה אחר. אז אפשר להגיש עוגות ייחודיות. לא חובה שזה יהיה מאוד מתוק, אפשר גם להסתפק בדברים על הגבול, כמו למשל, עוגות פירות.

מגשים מלוחים לעומת זאת, יכולים להתאים לכל סוגי האירועים, הכל שאלה מה בדיוק רוצים להגיש. זה יכול להיות כריכים, סלטים וחביתות בבוקר, וזה יכול להיות דברים יותר מורכבים בשעות אחרות של היום.

צריך לציין שבחגים למשל, נעדיף אולי להגיש מגשים מתוקים, למשל בחנוכה אפשר להגיש סופגניות ולביבות, בראש השנה, אפשר להגיש מנות מתוקות שתהיה שנה מתוקה ועוד.

 

למידע נוסף הכנסו לאתר קאנאפס.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

ניסור בטון

ניסור בטון

היום ניתן לראות יותר ויותר צורך וביקוש לשירות של ניסור בטון. מדובר למעשה על דרך אפקטיבית לצורך התאמת המבנה לצרכים מסוימי. למשל, במידה ויש צורך

קרא עוד »