טעויות שעושים בגיוס עובדים

חברת השמה

תהליך של גיוס עובדים עשוי לעיתים להשתבש, בעקבות טעויות נפוצות. מהן הטעויות וכיצד ניתן להימנע מהן? על כך ועוד – במאמר הבא.

גיוס עובדים: מהן הטעויות הנפוצות?

תהליך של גיוס עובדים הוא מורכב אשר חייב להתבצע באמצעות ליווי מקצועי, וזאת בשל הטעויות אשר גוררות בהמשך קשיים באיוש המשרה. אחת הטעויות הנפוצות היא למשל גיוס של עובד שאינו מתאים לקריטריונים אשר נקבעו, בשל אי הגדרה נכונה של דרישות הסף. נוסף לכך, טיפול לא נכון בקורות החיים עלול גם הוא להוביל לאיתור שגוי של מועמדים, כמו גם ויתור על מועמדים ראויים. זאת ועוד, מעסיקים רבים אינם בודקים את ההמלצות של העובד או את המכתב המקדים. בכדי להימנע מאותן טעויות, היעזרו בחברת השמה אשר באמצעותה ניתן להימנע מאותן טעויות נפוצות, וזאת בשל ליווי אישי אשר מותאם בדיוק לצרכי בית העסק שלכם.

גיוס עובדים: כך תוכלו לבצע את התהליך בצורה נכונה

טעויות בגיוס העובדים עלולות להוביל לא רק לפרישה של עובדים ומילוי המכסה באופן מהיר, אלא גם לבעיות בהמשך אשר נובעות מאי יכולת של העובד למלא את תפקידו בצורה נכונה. הטעות הזו מתרחשת בעיקר כאשר רוצים לאייש תפקידים רגישים או כאשר מדובר בגיוס המוני של עשרות עובדים. חשוב לציין כי שירות מצד חברת השמה מהווה דרך מצוינת לא רק בעבור שיפור תהליך הגיוס, אלא גם בעבור חיסכון בזמן. לא מעט מעסיקים מבזבזים זמן רב על מעבר בין קורות חיים, מבלי להבין כי הם מפספסים מועמדים פוטנציאלים או לחילופין אינם בוחנים את המלל בצורה נכונה ומהירה יותר. משום כך, באמצעות חברת השמה ניתן בהחלט לייעל את תהליך הגיוס ולהוביל בסופו של דבר לאיתור של מועמדים איכותיים אשר יאיישו את התפקיד בצורה מדויקת, כחלק מתהליך של גיוס ושימור עובד.

שימור עובד: מבוסס ברובו על איתור מדויק של עובד

נטישה של עובדים לאחר תהליך ההכשרה מהווה את אחד המכשולים הגדולים ביותר בעבור בעלי עסקים. בכדי להימנע מכך, מומלץ ליצור קשר עם חברת השמה אשר תדע לבצע את תהליך הגיוס באופן איכותי, מדויק ובהתאם לסוג המשרה – כל זאת בכדי ליצור בסופו של דבר תהליך גיוס אשר מותאם למיומנות של העובד, תנאי המשרה וכן זמן אשר מוקדש למיון העובדים בצורה נכונה, כך שתוכלו למעשה לאתר את העובדים הפוטנציאלים אשר נמצאו ע"י חברת ההשמה כטובים ביותר למשרה.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

ניסור בטון

מי צריך עבודות ניסור בטון?

עבודות ניסור בטון נחשבות לעבודות נפוצות ביותר בענף הבנייה. חשוב לזכור כי ענף הבנייה משתמש רבות בבטון, בתור חומר גלם זמין, נוח וזול יחסית, המשמש

קרא עוד »