תכנון ארון רחף – מה זה בדיוק?

ארון רחף הוא ארון שמתחיל מהרצפה ומסתיים בתקרה או קרוב אליה. הייחוד בארון זה הוא בעובדה שדלת ההזה מתחילה בסמיכות לרצפה ולכן לא רואים את המסילות, כיוון שהן מכוסות. על ידי דלתות ההזזה.

 

ארונות רחף מעוצבים

בזכות הנראות המיוחדת של ארונות הרחף הם מוסיפים רבות לנראות של החלל כולו והם מותאמים לקו העיצובי של החדר בו מותקן הארון הספציפי. הכיסוי של כל שטח הארון יוצר סדר בעיניים כיוון שכל הפריטים מאוחסנים בתוך הארון.

מעבר לכך הסגירה הזו אינה מאפשרת חדירה של לכלוך, אבק או חרקים לתוך פנימה כך שהארונות הללו תמיד נקיים ועומדים בקו ישר ובהמשכיות לקירות של החדר.

הנראות המיוחדת של ארונות הרחף יוצרת מראה אסתטי מאד לכל החדר, כל הפריטים מאוחסנים בתוך הארון ובמקרים רבים יש פחות בלגן בחלל החדר כיוון שלכל פריט יש מקום ייעודי בתוך הארון.

 

תכנון פנימי של ארון רחף

התכנון עבור ארון רחף שממוקם בחדר ילדים, כולל שטח ייעודי לתלייה של מכנסיים וחולצות מיוחדות ושטח נוסף שיש בו כמה מדפים אשר מיועדים לערמות של פריטים מקופלים כמו מצעים, סוודרים, חולצות ומכנסיים קצרים בהתאם לעונה. מאד נוח לבצע את ההחלפה בין החורף לקיץ, להחליף בין המיקומים בתחילת העונות וכך יהיה לילדים קל להוציא את הפריטים שהם מעוניינים בהם.

כשמדובר בחדרי שינה ברוב המקרים הארונות גדולים יותר ומכילים שטחי תלייה על פי הצורך, מדפים לכל האורך וגם מגירות בגדלים שונים אשר מתאימות לאחסון של פריטים קטנים יותר שמדפים אינם מיועדים עבורם כמו גרביים, הלבשה תחתונה, אקססוריז ועוד.

אפשר להתקין ארונות רחף גם במשרדים כשכל הציוד והניירת מאוחסנים בחלקם הפנימי.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא מהווה את אחד המקצועות החשובים ביותר בתחום הפיננסי, היות והוא יכול לסייע לכל אדם לבחור את המשכנתא המתאימה ביותר למצב הכלכלי שלו. אנשים

קרא עוד »

תיקון קונסולות משחק

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בוחרים לרכוש לעצמם קונסולת משחקים. מדובר ללא ספק על אחד הפינוקים הגדולים ביותר בחיים, היות וכל אחד היה

קרא עוד »