השכרת פיגומים – המדריך המלא

השכרת פיגומים

זקוקים להשכרת פיגומים למבנים עבור שיפוץ או בנייה? זקוקים לפיגומים לעסק שלכם? ובכן, זה הזמן ללמוד כיצד לעשות זאת נכון. אחרי הכל, השכרת פיגומים היא קריטית אם ברצונכם לבצע את העבודות השונות בגובה, על הצד הטוב ביותר.

השכרת פיגומים מחברה מקצועית ואמינה

 

  • תקופת ההשכרה – עליכם לדעת שקיימות חברות השכרת פיגומים שמחייבות את הלקוחות בתקופת השכרה מינימלית, גם אם הלקוח זקוק לפיגומים הללו לתקופה קצרה יותר. בדקו היטב את החוזה מול חברת ההשכרה והאם התנאים מתאימים לצרכים שלכם.
  • בלאי – כשאתם עוברים על החוזה, יש לוודא את הבלאי של הפיגומים שיספקו לכם ברגע שתחל תקופת ההשכרה. הדבר האחרון שאתם צריכים זה פיגומים מיושנים ופגומים, שעלולים לסכן את מי שיעשה בהם שימוש.
  • הובלת הפיגומים למקום – עוד בדקו האם עלות השכרת הפיגומים כוללת את ההובלה שלהם לאתר אליו הלקוח הזמין אותם, וכן את ההובלה שלהם חזרה אל חברת ההשכרה.
  • מחיר – כמו כל מוצר או שירות אחר שאנחנו מעוניינים בהם, גם כאן המחיר הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בתהליך קבלת ההחלטות. כדאי לדעת שבהרבה מאוד מקרים עלות השכרת יומית תהיה יקרה יותר מעלות השכרה לתקופה ארוכה יותר. לכן, אם באפשרותכם לצמצם את העבודות לכדי תקופת זמן אחת בה תכסו את כל מה שאתם צריכים, וגם תחסכו בעלויות!
  • ומה עם הביטוח? – מכיוון שמדובר בעבודות שעלולות להיות מעט מסוכנות, כדאי לבחור בחברה שתעניק לכם ביטוח בזמן שהפיגומים אצלכם. חברת הביטוח מן הסתם תדרוש מכם עמידה בכל התקנים והתנאים לגבי עבודה בגובה. ישנן חברות השכרת פיגומים שעובדות בערוץ ישיר עם חברות ביטוח, ויוכלו לחסוך לכם חיפושים.
  • מקצועיות ואמינות הן שמות המשחק – הציצו באינטרנט, הוא יעלה בפניכם ביקורות והמלצות על חברות העוסקות בהשכרת פיגומים – שלפו 2-3 תוצאות שנראות לכם הכי מבטיחות, והתחילו בסקר השוק. צרו קשר ראשוני עם החברות, מומלץ גם להגיע לפגישה ראשונית, בדקו בעצמכם את היחס האנושי שאתם מקבלים מנותני השירות במקום, וקבלו החלטה בהתאם לכך.

הביטחון מעל לכל

הדבר החשוב באמת, הוא הביטחון של העובדים שלכם או של מי שיעשה שימוש בפיגומים הללו. בהתאם לכך, הפרמטר שעליכם לברר עליו את מרב הפרטים ולוודא בצורה מדויקת שמדובר בחברה שעושה כל שביכולתה כדי לאפשר עבודה בטיחותית ונעימה – הוא כמובן רמת הבטיחות והביטחון. השכרת פיגומים אינה עניין של מה בכך, ובעיקר כאשר מעורבים חיי אדם בתמונה, יש לשאוף לרמה הגבוהה ביותר.

המאמר מוגש לכם באדיבות אתר http://www.mundo-p.co.il/

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

ניסור בטון

ניסור בטון

היום ניתן לראות יותר ויותר צורך וביקוש לשירות של ניסור בטון. מדובר למעשה על דרך אפקטיבית לצורך התאמת המבנה לצרכים מסוימי. למשל, במידה ויש צורך

קרא עוד »