הדבקת ריצוף – כל כך פשוט לרצף את הבית

הדבקת ריצוף – כל כך פשוט לרצף את הבית

לריצוף הבית יש השפעה רבה על המראה הכללי שלו. כאשר הרצפה ישנה, היא עשויה לפגוע בצורה ניכרת בעיצובו של הבית, ולכן, ברוב המקרים, יכלול שיפוץ בית החלפת רצפות ברצפות חדשות.

לפני מספר שנים היה תהליך החלפת הרצפות כרוך בהרבה חוסר נוחות. החלפת הרצפות הישנות ברצפות חדשות ארכה מספר ימים ויצרה הרבה לכלוך ובלגן בבית. פעמים רבות, לא היה ניתן להתגורר במקום במהלך העבודה, לכן היו נאלצים בני הבית להתגורר במקום אחר עד לסיומה. לשמחתם של משפצים רבים, היום ניתן לבצע את החלפת הרצפות בקלות רבה יותר מאשר בעבר.

מדביקים את הריצוף – פתרון פשוט ויעיל עם תוצאות מצוינות

פתרון מצוין עבור בעלי בתים או כאלו שרוצים לבצע שיפוץ בניין משותף המעוניינים בריצוף חדש, הוא להדביק את הריצוף החדש על הריצוף הישן. באמצעות פעולת הדבקת הריצוף ניתן לחסוך הרבה מאוד זמן ולשמור על החלל נקי.

יתרון נוסף של הדבקת ריצוף על ריצוף ישן הוא החיסכון בעלויות. במקרה שמדביקים את הריצוף, לא צריך בעל המקצוע להוציא את הרצפה הישנה, לפנות את הרצפה הישנה מהבית ולהתקין רצפה חדשה, בצורה זו נחסכת עבודה רבה. הפחתת העבודה גורמת למחיר של הדבקת הרצפה להיות נמוך בצורה משמעותית מהוצאת הרצפה הקיימת והתקנת רצפה חדשה.

מתי ניתן ומתי לא ניתן להדביק ריצוף?

לא תמיד ניתן ליהנות מהיתרונות של הדבקת רצפות על ריצוף קיים. כן ניתן להדביק ריצוף במקרה שהרצפה הקיימת אינה עקומה, במקרה שאין נזילות מתחת לריצוף ובמצבים בהם המרצפות אינן שבורות או מתנדנדות.

נוסף על כך, לא ניתן להדביק ריצוף במקרה שהחול שמתחת לרצפה ישן ורטוב. במקרה זה, יהיה צריך להחליף אותו ורק לאחר מכן לבצע את ההדבקה. מעבר לזאת, יש להתחשב בגובה של התקרה. במידה שמדביקים ריצוף בחלל בו הרצפה נמוכה, יתקבל מראה של חדר עוד יותר נמוך.

כמו כן, יש להתחשב בגורמים נוספים, ביניהם: היווצרות של הפרשי גבהים בין חללים שרוצפו ובין חללים שלא רוצפו.

במקרה שבני הבית לא יכולים לבצע את הדבקת הריצוף בשל הסיבות שהוזכרו, הם יכולים לערוך את התיקונים הנחוצים ולאחר מכן להדביק את הריצוף. חשוב מאוד שלא להדביק ריצוף במקרה שהתשתית רעועה, במידה שהריצוף יודבק על תשתית שאינה תקינה, יגרמו לבית נזקים ויהיה מאוד קשה לבצע תיקונים.

בעל מקצועי איכותי – לעבודה יסודית ונקיה

ניתן להדביק את הריצוף על מגוון סוגים של אריחים, כמו למשל: פורצלן, קרמיקה או טרצו. כאשר מבצעים את ההדבקה יש להשתמש בדבק המתאים. חלק מהדבקים מתאימים לרצפות מסוגים מסוימים, על כן יש להקפיד לקבל שירות מקבלן או חברת שיפוצים שמשתמשת בדבק איכותי שמתאים למרצפות. כמו כן, יש לוודא שבעל המקצוע מבצע את העבודה בצורה תקינה, משתמש בחומרים המתאימים ועובד באופן מדויק. בין היתר יש לוודא שבעל המקצוע מנקה את המרצפות היטב, מייבש אותן ורק לאחר מכן מדביק את המרצפות.

קבלן שיפוצים מקצועי שרשום בפנקס הקבלנים וצבר ניסיון נרחב במגוון עבודות, לרבות הדבקת ריצוף, יבצע את העבודה בצורה מקצועית, כך שהתוצאה תהיה מרשימה ואסתטית. כמו כן, יספק קבלן השיפוצים אחריות על העבודה שבוצעה.

 

 

 

 

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

חברות ייעוץ אסטרטגי

כיצד בוחרים חברת ייעוץ אסטרטגי

שינויים ארגוניים והגעה ליעדים שנקבעו דורשים דרך. תכנון נכון שיהיה מורכב מצעדים קטנים אותם יש לבצע ומשימות המוגדרות בזמן, יאפשרו לארגון להשיג את אותם היעדים

קרא עוד »