זיפות מול שיטות איטום גגות אחרות

איטום גג הוא דבר חשוב מאוד. גג אשר לא אטום בצורה הרמטית ומקצועית כדי הצורך, הוא גג אשר לא יספק את ההגנה הטובה ביותר עבור המבנה והשוהים בו. לכן, בטרם עונת החורף, חשוב מאוד לבדוק את האיטום הקיים של כל גג ובמידה והאיטום הנוכחי איננו הרמטי כדי הצורך, הרי שחשוב מאוד לאטום מחדש את הגג בצורה הטובה ביותר ובשיטה הטובה ביותר. עבור איטום גג באופן מקצועי ואיכותי, חשוב מאוד לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום זה.

כיצד בוחרים את שיטת האיטום הנכונה

כיום ישנן מספר שיטות איטום. בעבר, השיטה המקובלת ביותר עבור איטום גגות הייתה שיטת איטום הקרויה: זיפות. שיטה זו כללה בה שימוש בזפת לצורך איטום הגג וכמובן, שימוש בחומרים מבודדים אשר יסייעו לכך שהמבנה לא יתחמם כדי הצורך בעונת הקיץ. מכיוון שהזפת הוא שחור, בהעדר בידוד ראוי, הרי שהצבע השחור יספוג את קרני השמש ויחמם את המבנה בצורה קיצונית. במהלך הזמן, מלבד שיטת הזיפות שהייתה רלוונטית עבור איטום גגות, התווספו שיטות נוספות. אחת מהשיטות הללו קרויה: שיטת איטום באמצעות יריעות ביטומוניות. בשיטה זו נפרשות יריעות מיוחדות הרלוונטיות עבור איטום הרמטי על הגג כולו. מדובר בשיטה חדישה ואיכותית אשר לא פעם בוחרים בה על פני שיטת הזיפות. חשוב מאוד לדעת ששיטת הזיפות היא השיטה הזולה ביותר ולכן ישנם לא מעט אנשים אשר עדיין מעדיפים להיעזר בה לצורך איטום הגג שלהם.

כיצד בוחרים שיטת איטום

על מנת לבחור את שיטת האיטום הטובה ביותר עבור הגג שלכם, חשוב מאוד להיעזר באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, אשר מכירים את מגוון שיטות האיטום היטב. אנשי מקצוע מעין אלו יבחנו את הגג שלכם, את המבנה שלו, את שיטת האיטום הקודמת של הגג ובהתאם לכל הפרמטרים הללו, הם יסייעו לכם לבחור את שיטת האיטום המתאימה והטובה ביותר לגג שלכם ולבצע אותה ברמה הגבוהה והמדויקת ביותר. אין ספק שבכדי שגג יהווה את ההגנה הטובה ביותר על המבנה, הרי שאין להתפשר על אנשי המקצוע הרלוונטיים לצורך איטום הגג ועל שיטת האיטום הנבחרת.