חידוש רובה – כך עושים את זה!

רובה הוא חומר איטום שהופך פופולרי. הוא נועד לשמש בשילוב עם חומר איטום מסורתי או להיות דבק לאלמנטים שונים. באמצעות החומר הזה, אפשר להדביק שכבה דקה של אריחים על פני השטח.

רובה מעולה כדי ליצור מראה חלק על הקירות והרצפות של הבית או העסק שלך. השימוש בחומר קל והוא נועד לחידוש גם על ידי כל אדם עם הכשרה מינימלית. רובה לרעפים, למשל, מעולה כפתרון ידידותי לסביבה לחומרי איטום. חומר האיטום הוא החלק החשוב ביותר באריח. הוא משמש כדי להחזיק את הרעף במקום ולמנוע ממנו דליפה. מדובר בחומר שמאפשר קישור בין אלמנטים והוא נפוץ במיוחד בעיצוב ושיפוץ מבנים. אם החומר הזה כבר ישן, מתקלף, יבש וכולי – חשוב לדעת כיצד מחדשים אותו.

קנו חומר לניקוי רובה ולחידושו >>>

אז איך מחדשים רובה?

חומר האיטום הוא מרכיב חשוב מאוד בהתקנת אריחים. סילר או רובה הוא דבק המסייע לדיסק להיצמד למשטח האריח, ומספק אטימה עמידה למים בין שני המשטחים.

השתמשו באקדח אריחים אשר פועל על ידי שימוש באוויר דחוס כדי לדחוף במהירות החוצה  כל אלמנט למקומו, ולאחר מכן מתקשה תוך שניות. סוג זה של חומר יכול לשמש הן על אריחים חדשים והן על אריחים ישנים, אך הוא משמש לרוב על אריחים ישנים מכיוון שהוא יכול לספק פתרון מיידי לרעפים דולפים או בעיות בחיבורים או קווי טיט.

חידוש רובה מתאים לחידוש ושיפוץ אריחי אמבטיה ועד לאריחי גג הבית שלך. הכלים והחומרים שתצטרכו, ניתנים לשימוש חוזר, כך שלא תצטרכו לדאוג לקנות חדשים באותה תדירות.

אז אם אתם רוצים לחדש רובה לבד- זה הזמן לבחור חנות טובה לאספקת חומרי בנייה, ניקיון, איטום ועוד. כך אפשר להנות מחסכון ושיפוץ בשיטת עשה זאת בעצמך.