מיהו איש הרוויט?

איש הרוויט

רוויט זוהי תוכנה המיועדת לאנשי מקצוע כגון מהנדסים, ארכיטקטים וגם מעצבים. מדוע היא כה ייחודית? באמצעותה אנשי מקצוע יכולים לתכנן את עבודתם ורעיונותיהם בתלת מימד. זוהי תוכנה החוסכת זמן יקר במהלך התכנון, יעילה ומהירה.

BMI

רוויט היא תוכנת BMI, מאפשרת גם הדמיה ממוחשבת, ומסייעת להעריך את מחירם של המודלים וכמויות. כיום ארכיטקטים, מהנדסים ומעצבים עושים בה יותר ויותר שימוש, ובכדי ללמוד את התוכנה ניתן אפילו לעקוב אחר סרטוני הסבר ביוטיוב, כך העבודה תהיה הרבה יותר יעילה, אפשרי גם ללמוד עם ספר רוויט Revit.

ניצול כלל האלמנטים

רוויט מעשירה את הידע בהדמיה ממוחשבת, כיצד מנתחים צל ואור, וכמו כן התוכנה מציעה גם אנימציה. איש רוויט אמור לדעת ולנצל את כל מה שמציעה לו התוכנה, והיא אכן מכילה שלל אלמנטים המאפשרים לאנשי המקצוע לנצל את הקדמה, ולעבוד בדרך יעילה. הכל ברור ונהיר, כולל רשימות, אפשרות לפרזנטציה בפני אנשים אחרים, כל אלה באמצעות הפקודות הניתנות לתוכנה ע"י איש רוויט.

אפקט התלת מימד

התוכנה מאפשרת למעצבים לזהות היכן ממוקמות הדלתות, קירות המבנה, חלונות כולל חומרי הגלם מהם הם עשויים. עוד טרם פיתוח תוכנה זו, אנשים עשו שימוש בתוכנת אוטוקאד, אך יש הבדל עצום בין שתי התוכנות, שכן האחרונה איננה מאפשרת תכנון בתלת מימד אלא בדו מימד בלבד. כמו כן, הנתונים אותם היא מספקת, הם "שטוחים" בהשוואה לתוכנת רוויט שהיא הדבר האמיתי, ראו בלינק https://ish.co.il/2018/04/downloadrevit.html.

הדמיה ממוחשבת

בזכות הרוויט, ניתן ליצור אנימציה עם אינדיקציה אופטימלית לכל האלמנטים במבנה, היכן מומלץ למקם תאורה, חלונות, קירות, לשנות ולבחור את חומרי הגלם ואף להחליפם. כל שנדרש מאיש רוויט, הוא להכיר את התוכנה על בוריה, את שלל האלמנטים הקיימים בה, כך שכל מתלמד ייהנה מעבודה שהיא מקצועית ופורייה.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא מהווה את אחד המקצועות החשובים ביותר בתחום הפיננסי, היות והוא יכול לסייע לכל אדם לבחור את המשכנתא המתאימה ביותר למצב הכלכלי שלו. אנשים

קרא עוד »

תיקון קונסולות משחק

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בוחרים לרכוש לעצמם קונסולת משחקים. מדובר ללא ספק על אחד הפינוקים הגדולים ביותר בחיים, היות וכל אחד היה

קרא עוד »