יועץ פרישה לפנסיה

יועץ פרישה לפנסיה

לקראת גיל הפנסיה, אזרחים רבים אינם מודעים לכספים הקיימים ברשותם ואינם יודעים כיצד לחסוך אותם או לחלופין להשקיע את הכספים במטרות שונות. לאור הסבך הזה ומכיוון שמדובר בנושא כה אקוטי, מומלץ להתייעץ עם יועץ פרישה לפנסיה באתר https://www.hapensioner.co.il שינתב את דרכו של הפורש לגמלאות.

יועץ פרישה לפנסיה

הדרך הנכונה היא להיפגש עם יועץ פרישה לפנסיה ולחשוף בפניו את מלוא המידע לגבי חסכונות פנסיוניים הקיימים ברשותו של הלקוח כמו קופות פנסיה וקופות גמל, כמו כן כספי פיצויים שהוא קיבל או אמור לקבל. בנוסף לכך, מידע על ביטוחי מנהלים וביטוחי חיים הקיימים ברשותו. קבלו כבר עכשיו מדריך פרישה לפנסיה שיעשה לכם סדר בראש ובכיס..

לאחר שיועץ פרישה לפנסיה מקצועי בוחן את מלוא המידע, הוא יכול להמליץ ללקוח לבצע שינויים, להפקיד כספים בקופות הקיימות, או לפתוח חיסכון פנסיוני או קופות גמל חדשות ולהפקיד בהן את הכספים.

נזילות של הכספים

ההחלטות לגבי ההשקעות השונות נובעות מהצורך הכספי של כל גמלאי ולכן ההמלצה משתנה מחוסך לחוסך. אדם שזקוק לכסף כדי לרכוש דירה, לסייע לילדיו או מכל סיבה אחרת יכול למשוך את מלוא הכספים הקיימים בפיקדונות השונים או לחלופין להשאירם.

אופציה נוספת מותאמת לאזרחים אשר סך ההכנסות החודשיות שלהם הן נמוכות. הם מקבלים בכל חודש סכום כספי נמוך כפנסיה חודשית וקצבת ביטוח לאומי ולכן סך ההכנסות אינו מספיק לצרכים החודשיים שלהם. מסיבה זו יש להם אפשרות לקבל בכל חודש קצבה קבועה מתוך הכספים שהם חסכו. בדרך זו הם יוצרים סכום כללי של הכנסות שהוא גבוה יותר ומסייע להם כדי לשלם את מלוא ההוצאות החודשיות.

יועץ פרישה לפנסיה רואה את כל התמונה באופן רוחבי ולכן הוא מסוגל לתת עצות מקצועיות אשר תואמות את הצורך של כל אדם.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך