תיקון צנרת ללא הרס – חסכון בזמן ובכסף

תיקון צנרת ללא הרס

בעיות בצנרת הן אף פעם לא דבר נעים: לא בבית, לא בעסק ולא ברחוב המשותף שאנו גרים בו. הצנרת אמורה להוביל מים קרים וחמים אל נקודות המים שלנו ממאגר המים וכמו כן חלקה השני מעביר את מי השופכין למאגר אחר. תקלה בצנרת עשויה לפגוע בהזרמת המים, לגרום לשיטפונות נקודתיים או אזוריים ולעתים רבות גם לריח בלתי נסבל של ביוב שעולה לאוויר. על כן יש לקרוא לאינסטלטור במיידי לפתרון הבעיה.

שירותיו של אינסטלטור:

מרבית האינסטלטור מטפלים בבעיות צנרת בשיטות הישנות והמוכרות ואינם מתחדשים עם אמצעים טכנולוגיים מתקדמים. בין אם מדובר בהשקעה כספית שהם לא יכולים להרשות לעצמם או מכשור שהם אינם מאמינים בו כמו השיטות המסורתיות שהם כבר מכירים – הם פשוט לא משלימים עם זה שהם מספקים שירותים מיושנים שגורעים מהם יותר זמן עבודה, יותר מאמץ ומהלקוחות הם גוזלים יותר כסף וזמן גם כן.

רוצים להעלות את רמת השירות שלכם?

אם אתם רוצים להעלות את רמת השירות שלכם ועל הדרך גם לחסוך המון מאמץ, זמן עבודה ולהרוויח יותר כסף מיום העבודה שלכם – כדאי להצטייד במכשור טכנולוגי מתאים שבעזרתו תוכלו לבצע תיקון צנרת ללא הרס וללא בלגן. מכשור זה הנו מתקדם טכנולוגית ונחשב כפטנט עולמי בתחום. באמצעות מכשיר מתאים תוכלו לבצע שיטות תיקון חדשות הנקראות שירוול, שימוש בפאצ'ים או תיקון צנרת הנקרא קוויק לוק.

יתרונות נוספים עבור אינסטלטורים ועבור הלקוחות:

  • חוסך עבודה ובלגן הן עבור הלקוח והן עבור האינסטלטור.
  • מאפשר לאיש המקצוע לבצע את העבודה בפחות זמן ומאמץ.
  • חוסך זמן וזמן שווה כסף. פחות זמן עבודה לכל תקלה יאפשר לטפל בתקלות נוספות במהלך השבוע והחודש ולהגדיל את ההכנסות של איש המקצוע כך שההשקעה ההתחלתית של רכישת המכשירים תחזור במהירות.

 

את המכשור המתקדם ברמת תו תקן עולמי תוכלו למצוא באתר בידוד פלוס המתמחה בציוד ומכשור לאינסטלטורים ומוצרי אל הרס שונים. צרו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים והזמנות.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

חברות ייעוץ אסטרטגי

כיצד בוחרים חברת ייעוץ אסטרטגי

שינויים ארגוניים והגעה ליעדים שנקבעו דורשים דרך. תכנון נכון שיהיה מורכב מצעדים קטנים אותם יש לבצע ומשימות המוגדרות בזמן, יאפשרו לארגון להשיג את אותם היעדים

קרא עוד »