תיקון צנרת ללא הרס – חסכון בזמן ובכסף

תיקון צנרת ללא הרס

בעיות בצנרת הן אף פעם לא דבר נעים: לא בבית, לא בעסק ולא ברחוב המשותף שאנו גרים בו. הצנרת אמורה להוביל מים קרים וחמים אל נקודות המים שלנו ממאגר המים וכמו כן חלקה השני מעביר את מי השופכין למאגר אחר. תקלה בצנרת עשויה לפגוע בהזרמת המים, לגרום לשיטפונות נקודתיים או אזוריים ולעתים רבות גם לריח בלתי נסבל של ביוב שעולה לאוויר. על כן יש לקרוא לאינסטלטור במיידי לפתרון הבעיה.

שירותיו של אינסטלטור:

מרבית האינסטלטור מטפלים בבעיות צנרת בשיטות הישנות והמוכרות ואינם מתחדשים עם אמצעים טכנולוגיים מתקדמים. בין אם מדובר בהשקעה כספית שהם לא יכולים להרשות לעצמם או מכשור שהם אינם מאמינים בו כמו השיטות המסורתיות שהם כבר מכירים – הם פשוט לא משלימים עם זה שהם מספקים שירותים מיושנים שגורעים מהם יותר זמן עבודה, יותר מאמץ ומהלקוחות הם גוזלים יותר כסף וזמן גם כן.

רוצים להעלות את רמת השירות שלכם?

אם אתם רוצים להעלות את רמת השירות שלכם ועל הדרך גם לחסוך המון מאמץ, זמן עבודה ולהרוויח יותר כסף מיום העבודה שלכם – כדאי להצטייד במכשור טכנולוגי מתאים שבעזרתו תוכלו לבצע תיקון צנרת ללא הרס וללא בלגן. מכשור זה הנו מתקדם טכנולוגית ונחשב כפטנט עולמי בתחום. באמצעות מכשיר מתאים תוכלו לבצע שיטות תיקון חדשות הנקראות שירוול, שימוש בפאצ'ים או תיקון צנרת הנקרא קוויק לוק.

יתרונות נוספים עבור אינסטלטורים ועבור הלקוחות:

  • חוסך עבודה ובלגן הן עבור הלקוח והן עבור האינסטלטור.
  • מאפשר לאיש המקצוע לבצע את העבודה בפחות זמן ומאמץ.
  • חוסך זמן וזמן שווה כסף. פחות זמן עבודה לכל תקלה יאפשר לטפל בתקלות נוספות במהלך השבוע והחודש ולהגדיל את ההכנסות של איש המקצוע כך שההשקעה ההתחלתית של רכישת המכשירים תחזור במהירות.

 

את המכשור המתקדם ברמת תו תקן עולמי תוכלו למצוא באתר בידוד פלוס המתמחה בציוד ומכשור לאינסטלטורים ומוצרי אל הרס שונים. צרו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים והזמנות.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג נחשב לאחת משיטות האיטום הפופולאריות והנפוצות ביותר בארץ ובעולם. מדובר על איטום יעיל ומקצועי, המאפשר להגיע לכל נקודה, כולל נקודות מרוחקות

קרא עוד »
בניית ממד בחדר קיים

בניית ממד בחדר קיים

אם אין ממד בבית שלכם, וישנו חדר שהחלטתם לייעד כממד, המשימה אפשרית לביצוע. יש לפנות לחברה קבלנית המתמחה בבניית חמ"ד (חדר מוגן דירתי) לבית וליהנות

קרא עוד »