כלי עבודה שכל בעל מוסך חייב להכיר

כלים למכונאי רכב

כל מי שמנהל מוסך חייב להכיר את הכלים הבסיסיים שהם הופכים להיות שימושיים מאוד ביום העבודה. בעזרת כלים למכונאי רכב ניתן לבצע משימות שונות, לבדוק ולתקן את הרכב העומד מולכם כרגע. בואו וקראו כל כלי העבודה הבסיסיים של בעל מוסך מכיר ומצטייד בהם וכך הוא מסוגל להשלים את תהליך העבודה באופן הנדרש ועל הצד הטוב ביותר.

הכלים השימושיים בכל מוסך

  • עגלת שירות – במהלך ביצוע העבודה במוסך נדרש המוסכניק לעשות שימוש בציוד רב. הוא צריך להבריג ולפרק, למדוד ולהטעין. כל הפעולות הללו נעשות באמצעות כלים מקצועיים אשר משמשים את בעל המוסך בצורה רציפה. כדי למצוא כל כלי במקומו בלי לבזבז זמן יקר על חיפושים, חשוב כי תהיה לו עגלת שירות נוחה. כזו אשר תכיל את כל הפריטים ותאפשר לו לשנע את כל הפריטים ממקום למקום בקלות רבה.
  • כיסא מכונאי – אמנם אין מדובר על כלי עבודה, אבל בכל זאת אביזר בעל חשיבות רבה ושימושיות יתרה. הכיסא מאפשר למכונאי לשבת על מקומו במלוא הנוחות והיציבות ולבצע את מכלול הפעולות בצורה נוחה ונשלטת יותר. הוא יכול לכוון את הגובה ולמצוא את התנוחה הנכונה בכל שלב כדי להשלים את התהליך על הצד הטוב ביותר. כך הוא יכול לגשת לכל נקודה ולבצע את הפעולות כיאות.
  • מטען מצברים – בכל כלי רכב יש את המצבר אשר גורם לא פעם לתקלות ובעיות. כדי לבצע תיקון יסודי ולבחון את חלקי הרכב בצורה מקצועית ויסודית חשוב כי בעל מוסך יחזיק ברשותו מטען מתקדם ומקצועי. כזה אשר מתאים למצברים מסוגים שונים ומאפשר הטענה יעילה ומהירה.
  • פטיש לפתיחת גלגלים – כדי לפתוח את הגלגלים של הרכב במטרה לבדוק או לבצע תיקון והחלפה יש צורך לעשות שימוש בפטיש מקצועי אשר נועד למטרה זו של פתיחת גלגלים. ניתן להשיג פטיש מקצועי כמו גם סט ביטים אשר מאפשר פתיחה מהירה ויעילה של הגלגלים בלי מאמץ רב.
  • שעון לחץ דלק – באמצעות שעון לחץ הדלק ניתן לבדוק את מכל הדלק ואת כל המערכת וכך לוודא כי הדלק זורם כיאות.
inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג נחשב לאחת משיטות האיטום הפופולאריות והנפוצות ביותר בארץ ובעולם. מדובר על איטום יעיל ומקצועי, המאפשר להגיע לכל נקודה, כולל נקודות מרוחקות

קרא עוד »
בניית ממד בחדר קיים

בניית ממד בחדר קיים

אם אין ממד בבית שלכם, וישנו חדר שהחלטתם לייעד כממד, המשימה אפשרית לביצוע. יש לפנות לחברה קבלנית המתמחה בבניית חמ"ד (חדר מוגן דירתי) לבית וליהנות

קרא עוד »