מנעולן באשדוד

אם אתם גרים באזור אשדוד ונתקעתם מחוץ לבית או לדלת הרכב ויש הצורך לפרוץ את המנעול אתם תצטרכו מנעולן באשדוד. מנעולן הוא איש מקצוע המתמחה בפריצת מנעולים מסוגים שונים, לרבות דלתות של רכבים, פריצת דלתות של בתים, כולל מנעולים מורכבים ומתקדמים. בין שירותיו יוכל גם לספק לכם מנעול חלופי, לשכפל מפתח ועוד. 

מתי נצטרך מנעולן באשדוד?

  • נתקעתם מחוץ לרכב? – אם נתקעתם מחוץ לרכב, וזה בהחלט יכול לקרות לכל אחד, תוכלו להיעזר בשירותיו של מנעולן באשדוד המתמחה גם בפריצת רכבים ויוכל לפרוץ את הדלת ללא נזק לדלת או לחלון. כאמור הדלת של הרכב עשויה להינעל ולא להיפתח בכשל כשלים חשמליים או מנגנון נעילה תקול. במידה ומדובר במפתח ומנעול זה עשוי להחליד ולהיהרס לאורך הזמן והמפתח שלכם אף עשוי להישבר בפנים. 
  • נתקעתם מחוץ לדלת? – גם דלת הבית עשוי להיות תקולה ולהיתקע. הצילינדר עשוי להיתקע, להבלות, המפתח עשוי להישבר בפנים ועוד. במקרה כזה חשוב שיהיה מנעולן מקצועי שידע לפרוץ את הדלת עם כמה שפחות נזק בשאיפה ללא נזק כלל.
  • פריצת כספות – מנעולנים רבים יודעים גם להתעסק עם כספות שונות, לפרוץ את הכספות הללו לפי צורך גם אם מדובר בפריצה קשה במיוחד. 

דור שירותי חילוץ  ופריצה >>>

האם כדאי לנסות לתקן לבד כדי לחסוך בעלויות?

בדרך כלל אנשים רבים מנסים לטפל בתקלה בעצמם. הם פשוט פותחים סרטון ביוטיוב או מנסים ללמוד בעצמם איך לפרוץ באמצעות שיטות שונות כדי לחסוך תשלום למנעולן. ראשית התשלום למנעולן הוא בדרך כלל לא בשמיים. נכון שלא מדובר בהוצאה מתוכננת ובוודאי לא כיף להוציא כסף לא מתוכנן מהכיס אולם אם תנסו לטפל בתקלה בעצמכם ותגרמו לנזק גדול יותר תצטרכו לשלם הוצאה הגבוהה פי כמה מההוצאה שהייתה אילו הייתם מזמינים את המנעולן.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

כיצד להעריך פנסיון אילוף?

דבר ראשון בעת חיפוש פנסיון אילוף, יש לקחת בחשבון את העובדה כי אתם עדיין תהיו צריכים להמשיך ולעבוד עם הכלב שלכם בבית. אם כן, הנה

קרא עוד »

כמה עולה יועץ משכנתאות

יש מעטים שחושבים לשכירת שירותו של יועץ משכנתא הוא דבר מיותר. אין להם באמת מושג על מה הם מדברים. ייעוץ משכנתא הוא מהגורמים המרכזיים החשובים

קרא עוד »