מורה לקרב מגע

מורה לקרב מגע

מורה לקרב מגע הוא אדם שעוסק בדרך כלל שנים רבות בתחום זה ולכן מסוגל להעניק את מלוא הידע לתלמידים הצעירים, כדי לפתח את היכולות שלהם להגן על עצמם.

מורה לקרב מגע 

מורה לקרב מגע  ו/או אגרוף מלווה כיתות של ילדים בשכבות גיל שונות ומלמד אותם לאט לאט את כל רזי המקצוע. מדובר בחודשים ובשנים של למידה, עד שהם קולטים את שיטות ההגנה העצמית ומסוגלים לנהל אימונים וקרבות אשר משפרים אצלם את המסוגלות וההתמודדות עם מצבים קשים שעלולים לקרות להם בחיים.

מעבר ללימוד של קרב המגע על כל רבדיו, אצל ילדים שלומדים לאורך תקופות ארוכות קרב מגע חשים בהבדל התהומי בין צורת ההתנהלות שלהם בעבר מול ההתנהלות העכשווית. הקורס מבגר אותם ומעניק להם עצמאות, בגרות והסתכלות על החיים מזווית קצת אחרת.

חלק גדול מהלמידה כולל חינוך בדרכים שונות וחיוביות, זוויות ראייה חדשות והסתכלות נכונה של החיים. כל ילד יוצא אחרי שיעורי קרב מגע של Team Pavel עם ערך מוסף אשר מוביל את המוטיבציה שלו להמשיך ולהתאמן.

אימוני קרב מגע 

אימוני קרב מגע אינם אימונים קלים הם דורשים המון ריכוז, אורך רוח, הבנה, מסירות ואהבת קרב המגע. לאורך השנים ניכרת השפעה רבה מאד של המורה על אופיו של הילד ועל המוטיבציה הגבוהה שלו במהלך שעות הלמידה וגם מחוצה להם. 

מורה לקרב מגע מלמד את החניכים איך להתנהג בכל אחת מהסיטואציות האפשריות אם מישהו יתקוף אותם, כיצד לפתח תגובה מהירה ולתקוף את האדם התוקף כדי להגן על הגוף. עם השנים הילדים הופכים להרבה יותר חזקים, בעלי יכולות מצוינות לפתור כל בעיה שתפריע לחיי היום יום התקינים שלהם. לכן הילדים שותים בצמא את כל ההסברים של המורה בשיעורים.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא מהווה את אחד המקצועות החשובים ביותר בתחום הפיננסי, היות והוא יכול לסייע לכל אדם לבחור את המשכנתא המתאימה ביותר למצב הכלכלי שלו. אנשים

קרא עוד »

תיקון קונסולות משחק

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בוחרים לרכוש לעצמם קונסולת משחקים. מדובר ללא ספק על אחד הפינוקים הגדולים ביותר בחיים, היות וכל אחד היה

קרא עוד »