מנטור עסקי – במה הוא יסייע לכם?

חרדת מבחנים

מנטור עסקי כמו מנו בן הרוש מסייע לבעל העסק בכל הרבדים של העסק בכל אחת מהנישות הקיימות. הטיפול שלו עם הבעלים יצרו יחד פאזל של העסק המוצלח.

תחומי סיוע של מנטור 

המנטור מסייע בתחומי ניהול כמו הפאן הפיננסי כדי לוודא שהעסק פועל על פי תזרים המזומנים שלו לשמור כל הזמן על היתרות בחשבון הבנק, לא לסטות ממסגרת האשראי וטיפול בצרכים פיננסיים לפני שמגיעים לקו האדום. כך הוא יכול לסייע לעסק לקבל הלוואות בערבות מדינה שהם בתנאים מסחריים טובים מאד ויוכלו לסייע לחברה בנושאים כמו הון חוזר, השקעות ופיתוח עסקי.

כמו כן הוא יסייע להם בבניית תוכנית שיווקית המתאימה לפעילות של העסק וזאת במקום השיטה שבה הם משתמשים כעת שלא מוכיחה לאחרונה את היעילות שלה. זאת תוך בנייה של אסטרטגיה שיווקית חדשה שמתאימה לעידן הדיגיטלי, שימוש בערוצי הפרסום של גוגל ושל הרשתות החברתיות שמשפיעות מאד על הלך הרוח של הלקוחות הפוטנציאליים.

גם בתחום התפעולי המנטור רואה את עקב האכילס של מקום העבודה, הוא יוכל לסייע לדוגמה בתוכנית של משלוחים באמצעות חברה יעילה, שתצליח להוציא את כל המשלוחים במועד לשביעות רצונם הגדולה של הלקוחות.

אימון למנהלים 

מנהלים פועלים לא אחת בדרכים שגויות באופן ההתנהלות שלהם מול הלקוחות, הספקים או העובדים. מנטור עסקי שיראה את דרכי הפעולה שלהם ביום יום, יאמן אותם בשיטות עבודה חדשות אשר יובילו לשיתוף פעולה, להגברת המוטיבציה וליצירת תחושת שייכות לעסק. 

השינוי התודעתי יגרור גם ביצוע פעולות עסקיות בהרבה יותר תשומת לב, מחשבה והנעה לפעולה כפי שהנחה אותם המנטור בהדרכה. לאט לאט הרעיונות החדשים יחלחלו פנימה והשינוי יתחיל מההנהלה ויתפוס גם את כל הדרגים הבכירים והזוטרים. 

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא מהווה את אחד המקצועות החשובים ביותר בתחום הפיננסי, היות והוא יכול לסייע לכל אדם לבחור את המשכנתא המתאימה ביותר למצב הכלכלי שלו. אנשים

קרא עוד »

תיקון קונסולות משחק

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בוחרים לרכוש לעצמם קונסולת משחקים. מדובר ללא ספק על אחד הפינוקים הגדולים ביותר בחיים, היות וכל אחד היה

קרא עוד »