החשיבות בשירותי ענן בעידן קורונה

עידן הקורונה זימן לפתחינו אתגרים שלא שיערום אבותינו. אנחנו לא חלמנו כי יגיע עידן כזה אשר בו לא נוכל לצאת אל מקום העבודה כאוות נפשינו. אנחנו לא נוכל להתקבץ במקום העבודה שלנו ויהיה צורך בצמצום מצבת העובדים.

דבר זה הוביל לכך כי היום מבצעים הרבה מאוד מהעובדים את העבודה שלהם מתוך הבית. מדובר בעיקר בעובדים שמבצעים את רוב העבודה שלהם מול המחשב והם לא צריכים להיות נוכחים פיזית דווקא במקום העבודה.

 

שירותי ענן – הפתרון לעידן הקורונה

הבעיה העיקרית היא שיש צורך במידע רב שיהיה נגיש עבור כל העובדים שאמורים לבצע את העבודה. אין אפשרות לשחרר מידע לכל המחשביים של כל העובדים. לעיתים מדובר במידע רגיש ועדין שאסור להוציא אותו החוצה ובמקרים אחרים יהיה זה מידע רב מאוד שיהיה קשה מאוד להעביר אותו בגלל הנפח הגדול שלו.

כאן נכנסים לתמונה שירותי הענן.

שירותי הענן לעסקים למעשה מעניקים לנו את היכולת לאפשר לכל עובד השייך לשורות של העסק לקבל גישה לכל החומרים הנחוצים לעובדים. מה שאומר שכך הם בעצם יוכלו לקבל את הגישה בצורה קלה לכל החומרים הדרושים.

 

שירות חיוני לימי הקורונה

אז גם אם העסק שלכם לא נעזר עד כה בשירותי הענן, בעידן של היום, יכול להיות שזה יהיה המפתח של העסק שלכם והדרך שלכם להצליח יותר.

חשוב לזכור כי הקורונה עדיין לא מראה סימני נסיגה. היא לא מבטיחה לנו שהיא הולכת להיעלם בקרוב. על כן כדאי מאוד לשקול את שירותי הענן שיוכלו רק לעזור לעסק והם יאפשרו לו להמשיך לתפקד היטב גם בזמנים בהם אי אפשר יהיה להתייצב במקום העבודה. כך למעשה העבודה תוכל להימשך כרגיל גם מרחוק.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך