איך להשקיע בצורה נכונה?

עד לא מזמן הכסף שלכם היה מושקע בעיקר בסוגים שונים של חסכונות בבנק? שמתם לב שלמרות שחלפו שנים, הוא לא מניב לכם בצורה כזאת שום תשואה? אם כך, אין ספק שעכשיו הגיע הזמן לעשות שינוי. אתם, ממש כמו כל אחד אחר, יכולים להשקיע בצורה חכמה ומניבה יותר, אז למה שתוותרו על כך? מצד שני, כמובן שאפשר להבין את החששות שלכם, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שאתם חושבים על השקעות רציניות יותר. זו בדיוק הסיבה שבגללה כדאי שתפנו כמה שיותר מהר אל בית השקעות מומלץ. במקום כזה יוכלו להקשיב לכם ולהבין תחילה איזה סוג של השקעות יכולות לעניין אתכם. למשל, האם אתם שייכים לאותם האנשים שרוצים לבחור השקעות ברמת סיכון כמה שיותר גבוהה? או שאולי להפך, אתם מחפשים משהו הרבה יותר סולידי? 

מה עוד יעשה למענכם בית ההשקעות שלכם? 

מעבר לשאלת הסיכון שמעניין אתכם לקחת בכל מה שקשור להשקעות שלכם, יש עוד כמה דברים שצריך לדעת. למשל, בתי השקעות מוציאים דוחות ועוקבים אחרי התיק של כל לקוח ולקוח. בצורה כזאת הם יכולים לדווח לכם על מגמות שונות שיכולות להיות יותר או פחות חיוביות. בהתאם לכך תוכל לקבל החלטות על מכירה או קניה של מוצרים שונים, וזה נכון בין אם מדובר על מניות, קרנות נאמנות או כל מוצר אחר. בבתי השקעות תוכלו לא פעם לקבל שירות נוסף, והוא: ייעוץ משכנתאות. רבים מאתנו נאלצים לפנות אל הבנק ולקחת משכנתא, שכן מחירי הדיור בישראל גבוהים ביותר. העניין הוא שיש היום מסלולי משכנתא רבים ולכל משפחה יכולים להתאים מסלול ותנאים אחרים. לכן, אם ניתן יהיה לקבל בבית ההשקעות גם ייעוץ בכל מה שקשור למשכנתא הנכונה ביותר עבורכם, מובן שלא כדאי יהיה לוותר על כך. 

בדקו כל מה שניתן אודות בית ההשקעות שבו אתם בוחרים 

יש לכם דילמה לאיזה בית השקעות תוכלו לפנות? חשוב לברר לא רק המלצות באופן כללי, אלא גם לקרוא חוות דעת מקצועיות. מה חושבים על אותו בית השקעות המומחים בתחום? ומה כוללים השירותים שמציעים לכם? חשוב לזכור שאם אתם רוצים שמישהו ינהל את תיק ההשקעות שלכם, מובן שגם יהיה עליכם לשלם על כך שכר טרחה. לכל אחד מבתי ההשקעות בארץ יש תעריפים אחרים ולכן חשוב לשים לב גם לנקודה הזאת. זה טוב ויפה לשלם על השירות החשוב הזה, אך אין סיבה לבחור את המקום שבו יגבו מכם את המחירים הכי גבוהים בשוק.