איך מאתרים חברה אמינה שקונה מכוניות לברזל?

מי שמעוניין למכור את הרכב הישן שלו למגרש גרוטאות לרכבים, מודע לעובדה שיקבל על כך תשלום ולכן הוא מחפש חברה אמינה, שקונה מכוניות לברזל.

פירוק מכוניות

אפשר לשאול חברים או קרובי משפחה שהיה ברשותם רכב ישן והעבירו אותו לפירוק, כדי לדעת למי הם מסרו את הרכב, מה היה גובה התשלום ואם מגרש זה עוסק במכירת הברזל לצרכי מחזור.

אופציה נוספת היא לברר באתרי האינטרנט, אילו מגרשי מכוניות העוסקים במכירת ברזל קיימים בסביבה ואליהם אפשר להעביר את הרכב.

אם המכונית אינה מסוגלת לנוע, רכב הגרר של המגרש מגיע בדרך כלל לחניון ואוסף את הרכב הישן כדי להתחיל את הליך הפירוק.

מחזור חלקי ברזל

הטכנולוגיות המתקדמות מאפשרות להתיך ברזל ולייצר ממנו פריטים חדשים ולכן קיימת מודעות גבוהה לכל נושא מחזור הברזל. לאחר פרוק כל רכב משפחתי, מסחרי, אופנוע, ציוד מכני הנדסי, משאית, אוטובוס וכו', מרכזים את כל חלקי המתכת כולל השלדה ומעבירים זאת למפעל.

בטמפרטורה גבוהה מאד מתיכים את הברזל והופכים אותו ממצב צבירה מוצק למצב צבירה נוזלי. לאחר מכן אפשר להכין ממנו תבניות של אין ספור מוצרים לשימוש יום יומי, כמו חפצי נוי ומוצרים ביתיים נוספים.

תשלום בגין הרכב הישן

מומחה אשר קונה רכבים לפירוק מעריך את השווי של החלפים העשויים מברזל ועוברים להליך של מחזור. בהתאם לכך, מקבל הלקוח תשלום ביד ובמזומן עבור כל הכמות של הברזל. בנוסף לכך הוא מקבל תשלום כספי עבור חלפים נוספים שאפשר להציל מהרכב כי הם תקינים ופריטים אחרים שמועברים גם הם למחזור כמו זכוכיות.

בסך הכול הכללי בעל הרכב מקבל סכום כסף שיסייע לו לרכישת רכב חלופי.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

רואה חשבון

רואה חשבון

אילו מחלקות חייבות להיות אצל רואה חשבון שאתם בוחרים? כיצד בוחרים את אנשי המקצוע הטובים ביותר לסיוע בניהול העסק שלכם? ולמה כל בעל עסק חייב

קרא עוד »