ריהוט לקליניקות ומרפאות

איך אנו נוהגים לומר? "רק בריאות", גם אם אתם מזלזלים בצמד המילים הללו, הרי שזוהי המציאות.

מידי פעם אנו לא חשים בטוב או חייבים לעבור הליך רפואי, ועל בריאות לא מתפשרים. כך בדיוק גם לגבי ריהוט לקליניקות ומרפאות.

 

מהו ריהוט לקליניקות ומרפאות?

לרוב בקליניקות ומרפאות תמצאו ריהוט ייחודי להן. כאן מדובר בכיסאות, שולחנות, ארונות למרפאות, כל זאת למעט הציוד הקליני.

 

עמידה בתקנים

קליניקות ומרפאות נדרשות להיות סטריליות ועל כלל הריהוט לעמוד בתקנים שנקבעו. עסק וותיק לריהוט מודע לכך, על הלקוחות לקבל את הטיפול הטוב ביותר, אך לא רק, האזור חייב להיות כמה שיותר נקי.

 

איזה ריהוט מייצרים לקליניקות?

ובכן מדובר בריהוט מגוון. למשל: כיסאות בתי חולים ומרפאות, שולחנות לבתי חולים ומרפאות, מערכות ישיבה לבתי חולים, מערכות מנהלים לבתי חולים, ארונות ומגירות, ולבסוף גם סוגים שונים של ציוד.

 

היכן רצוי לרכוש את הריהוט?

מכיוון שמדובר במרפאות וקליניקות שחייבות לרכוש ציוד העונה על התקנים של משרד הבריאות, פנו לחברה וותיקה, בעלת ניסיון ומקצועית, המייצרת ריהוט שהוא לא רק פרקטי ונוח, יש לשים לב גם לעיצוב.

עיצוב ססגוני גם תורם למצב הרוח, לאווירה נעימה יותר, שתשכיח ולו לרגע את מצבם של הפציינטים.

 

כיסאות אירוח

לרוב כשאנו מגיעים לקליניקה מצפים לנו כיסאות בעלי גוונים קודרים כמו שחור או אפור. ובכן הזמנים הללו תמו. בחנויות הריהוט המובחרות יש שפע דגמים של כיסאות אירוח בגוונים ססגוניים שעושים טוב לנשמה ומשנים את האווירה כליל.

 

ריהוט נוסף

גם לארונות יש חשיבות רבה. אנשי הרפואה נעזרים בהם כל העת, הם צריכים להיות פרקטיים ונגישים. כיום אפשר גם לרכוש ארונות בגוונים כמו וורוד או תכלת, צבעים עדינים. האווירה בהחלט לא אמורה להיות קרה, אלא נהפוך הוא.

 

צרו קשר עם רהיטי הכח.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

פסנתר ימאהה

כל מי שראה בחייו פסנתרים יוקרתיים שמחירם מגיע לעשרות אלפי שקלים, יידע לומר גם את הפירמה או את המותג שלהם. ימאהה היא מהחברות שמייצרות את

קרא עוד »

הקמת בריכות

הקמת בריכות בדרך הקלה, אפשרי? מסתבר שבהחלט כן. בימינו זה אפשרי לא רק עבור גורמים עסקיים אלא גם לבעלי בתים פרטים ואף לוועדי בתים של

קרא עוד »