ייעוץ משפטי בחקירה

לפני חקירה? זה הזמן לעשות את הדבר הטבעי ולמצוא את עורך הדין שייקח את התיק שלכם למקום בטוח יותר. ייעוץ משפטי בחקירה הוא אחד הדברים הראשונים שתצטרכו לחשוב עליהם לפני שאתם מתחילים למלמל שטויות מול החוקר.

ייעוץ משפטי בחקירה 

בדומה לרואה חשבון או לקבלן, כדאי לגשת לבחירת עורך דין בחוכמה. לא רק שתשתפו מידע סודי עם אדם זה, אלא גם תאמרו לו להציע לכם ייעוץ משפטי הולם ושידריך אתכם במצב שאחרת לא הייתם מסוגלים לנווט בעצמכם.

מהכישורים והעלות, ועד לתחום המשפט והמיקום, ישנם מספר היבטים שכדאי להפנות בראשכם לפני בחירת עורך הדין המתאים ביותר עבורכם ועבור מצבכם המשפטי.

עו"ד לטווח ארוך או קצר? 

לפני שתתחילו לחפש באינטרנט, או לבקש הפניות מעמיתים, חברים או משפחה, עליכם להתייחס תחילה לצרכים שלכם. למה צריך עו"ד? יש לכם בעיה משפטית שאינכם יכולים לפתור בעצמכם? אם כן, האם איש מקצוע יוכל לעזור?

לאחר שזיהיתם שאתם אכן זקוקים לסיוע משפטי, גלו אם אתם זקוקים לעורך דין לטווח קצר או ארוך. זה יהיה תלוי בעבודה שאתם רוצים לעשות. 

לדוגמה, האם אתם צריכים עורך דין פלילי שיספק ייעוץ לגבי מצב משפטי עכשווי? זה עשוי לדרוש רק השכרה לטווח קצר או התייעצות קטנה. לעומת זאת, אם אתם מחפשים מישהו שיטפל בכל ענייניכם המשפטיים ללא הגבלת זמן, ייתכן שתזדקקו לעורך דין לטווח ארוך שאליו תוכלו להתקשר כשתזדקקו לו.

תחום משפט 

עורכי דין נוטים להתמחות בתחומי משפט מסוימים, שכן מדובר בתחום לימוד גדול מאוד, בדומה לרפואה. חלקם מכסים את דיני המקרקעין, בעוד שאחרים עוסקים בדיני עסקים, משפחה, קניין רוחני, הגירה, תעסוקה, תאונה/פציעה, פשיטת רגל, פלילי או זכויות אזרח.