איך לבחור מנתח לניתוח הצמדת אוזניים

ניתוח הצמדת אוזניים

ניתוח להצמדת אוזניים הוא הרבה מעבר לניתוח פלסטי רגיל, יש לו חשיבות רבה בנראותו של האדם מול החברה. מי שיש לו אוזני שבלול, אוזני עטלף או אוזני גזם נחשף לא אחת לקולות לעג וצחוק על מבנה האוזניים שלו, וריחוקם מהפנים.

בחירת מנתח לניתוח הצמדת אוזניים

לאור הנסיבות המיוחדות, קיימת חשיבות רבה לבחירת מנתח פלסטי מיומן, מנוסה ובעל ידע רב בתחום הצמגת אוזניים, קראו עוד בלינק https://www.drschein.com/surgery_post/ניתוח-הצמדת-אוזניים/.

חשוב לקבל עליו המלצות מבני משפחה או חברים אשר הם או מישהו קרוב אליהם ביצע בקליניקה ספציפית ניתוח זה לשביעות רצונו המלאה הן ממהלך הניתוח, הן מאופן ההתנהלות עם המנתח והן אם התוצאה הסופית הייתה לשביעות רצונו המלאה ויצרה את ההבדל הנדרש בנראותו של הלקוח.

בנוסף לכך, רצוי לבדוק באינטרנט ולחפש חוות דעת על מנתח זה או אחר המבצע את הניתוחים הללו. מאיזה מנתח קיימת שביעות רצון לאור התנהלותו המקצועית, המעטפת שהעניק המנתח ללקוח, ההתייחסות, השירות, ההכוונה, העברת המידע וכל התהליך שבוצע טרום הניתוח, במהלך הניתוח ובתקופת ההחלמה. כמו כן מי הם המנתחים אשר הלקוחות לא היו מרוצים מהניתוח בקליניקה שלהם ומהן הסיבות לכך – מקצועיות, אמינות, התנהלות, עלות וכו'.

מכלול של כל המידע, יוביל בדרך כלל את הלקוחות לכמות מצומצמת של מנתחים. רצוי להיפגש איתם ולהתרשם מאופן ההתנהלות בקליניקה שלהם, זמינות הניתוחים, חוות דעת במרפאה, עלויות וכו'. ברוב המקרים הבחירה נופלת על המנתח שהלקוח מרגיש בנוח בקליניקה שלו, הוא יוצר רושם מקצועי וחיובי וההרגשה האינטואיטיבית היא שנמצאים בידיים טובות ומיומנות כך שרוב הסיכויים הם שהניתוח יהיה מוצלח ויצור את השינוי הנדרש.

לאור העובדה שרוב הניתוחים מבוצעים בגיל צעיר 8-7 שנים ועד 14 שנים, הרגישות היא גבוהה הרבה יותר כדי לוודא שהניתוח הכירורגי יעבור בשלום, הקליקו למידע נוסף.

החשיבות בתוצאה שיוצרת את השוני הרצוי בנראות היא זו שמתווה את הדרך ומקדמת את ההחלטה לביצוע הניתוח. המטרה היא שיפסיקו ללעוג ולצחוק על הילד עקב המבנה המיוחד של אוזניו שהוא שונה מהמבנה של שאר החברים ולכן מעלה גיחוך.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

ניסור בטון

ניסור בטון

היום ניתן לראות יותר ויותר צורך וביקוש לשירות של ניסור בטון. מדובר למעשה על דרך אפקטיבית לצורך התאמת המבנה לצרכים מסוימי. למשל, במידה ויש צורך

קרא עוד »