איך בוחרים יועץ עסקי מקצועי לעסק?

בעלי עסקים רבים, בוודאי עסקים קטנים שאין להם תקציבים גדולים, חוששים לקחת יועץ עסקי שיעזור להם, לא בגלל שהם לא מאמינים בכך, אלא בגלל שמדובר בהוצאה כספית לא קטנה. הם חוששים שההוצאה תהיה לחינם. לכן הם מעדיפים לא להעסיק בכלל יועץ עסקי, על מנת לא לבזבז כסף שיכול לעזור להם לצרכים אחרים.

אך אם קובעים פרמטרים נכונים לבחירת יועץ עסקי מקצועי לעסק, אז אפשר להפחית את רמת הסיכון, וכך לא מבזבזים כסף חיוני, אלא על דבר חשוב שבאמת יביא לתוצאות. הכל כמובן עניין, עד כמה יודעים לבצע את הבחירה בצורה נכונה מחד, ועד כמה עומדים מאחורי הבחירה, כלומר, עד כמה אפשר לבצע בסופו של דבר בחירה ראויה ונכונה, על פי הפרמטרים שסיכמנו מראש.

לפני שנציג מספר פרמטרים, חשוב לציין מעבר אליהם הרי חשוב גם לעשות תהליך של מחקר מקדים, בשביל ללמוד את התחום וכן ללמוד מי נחשב ליועץ עסקי מקצועי ומומלץ.

 

פרמטרים לבחירה נכונה של יועץ עסקי

פרמטר ראשון, ניסיון. אי אפשר לבחור יועץ עסקי מקצועי שאין לו ניסיון. תהליך העבודה מבוסס הרבה על הניסיון שצבר במהלך השנים. לכן זה הפרמטר החשוב ביותר, למשל כדאי לבחור את אייל פז יועץ עסקי מומחה בעל ניסיון שטח.

פרמטר שני, יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא. יועץ איכותי, מקצועי, הוא כזה שיודע כיצד להסתכל על המצב לא רק כפי שהוא, אלא גם מחוץ לקופסא, להביא פתרונות יצירתיים, שונים, כאלה שאיש לא חשב עליהם.

פרמטר שלישי, שקיפות ואמינות. חשוב לבחור יועץ שיעבוד לטובת האינטרס של הלקוח שלו בלבד, בצורה שקופה, אמינה באופ מלא.

פרמטר רביעי, היועץ צריך להיות זמין לצרכיו של הלקוח שלו בכל עת. הוא צריך לעמוד לרשותו, בכל עניין שקשור לתחום הייעוץ.

 

למידע נוסף – אייל פז יועץ עסקי מנוסה.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איך בוחרים בעל מקצוע

איך בוחרים בעל מקצוע?

אין לכם מושג מאיפה להתחיל כדי לבחור בעל מקצוע שידע לעשות את עבודתו ללא רבב ובמחיר הוגן? יש מספר דברים פשוטים שתוכלו לעשות על מנת

קרא עוד »

יועץ תנועה וחניה

יועץ תנועה וחניה נחשב לאחד מבעלי המקצוע החיוניים ביותר עבור כל סוג של פרויקט בניה. חשוב לזכור כי פרויקט בניה הינו פרויקט מסובך ומסורבל, המצריך

קרא עוד »