אמיר פרלמן: איך להפוך למדריך צ'י קונג

אמיר פרלמן

אם אתם כבר שנים מעמיקים בעולם הרפואה הסינית, בתרבויות המזרח הרחוק, בטח אתם מכירים את הצ'י קונג ואת אמיר פרלמן. יכול להיות גם שאתם מתאמנים כבר שנים רבות בקבוצה, או באופן פרטני, כך שאתם יודעים בדיוק את הכוחות של הצ'י קונג. איך אפשר בזכות הפעלת אנרגיית חיים לפתוח מחסומים, לטפל בנפש, ובכך לאפשר לנו חיים מלאי אור ואופטימיות. לאנשים מבחוץ הצ'י קונג יכו להיראות כמו נס, או שטות אך מי שמתאמן כבר שנים יודע שלתורת הצ'י קונג יש בסיס ידע רחב מאוד, יש עומק, ובעיקר יש הוכחות שזה עובד ומשפיע לטובה על הגוף, מרגיע אותנו ונותן לנו חיים מלאים ומשמעותיים. אם כבר אתם מתאמנים זמן רב ומרגישים שזה הרגע לאפשר גם לאחרים לגלות את הצ'י קונג ואתם מעוניינים להעביר את התורה דרככם, אז הגיע הזמן ללמוד להיות מדריך צ'י קונג, במאמר זה נגלוש קצת לתוך הקורס והצ'י קונג.

הקורס שלנו

קורס לימוד למדריכי צ'י קונג שלנו אשר מועבר באונליין יכול לאפשר לך גם לחזור על היסודות, להעמיק עוד בעולם הרפואה הסיני, ובעיקר ילמד אותך איך להיות מדריך צ' קונג. בקורס נלמד איך מעבירים אנשים תהליכים, איך מלמדים את התורה, איך הופכים מתלמיד צ'י קונג למאסטר אשר יכול ללמד אנשים. את המפגשים האחרונים בקורס אנחנו נעבור בצורה פרונטלית, זאת על מנת שמורה הקורס יוכל לראות אתכם באופן אישי, לדייק אתכם עוד, ולעזור לכם להפוך להיות מקצוענים בתחום. אז אם גם אתם מעוניינים לקחת את התרגול שלכם צעד אחד קדימה, ולחשוף עוד אנשים לעולם הצ'י קונג, לפלא שיכול לרפא את הגוף הפיזי והנפשי, צרו איתנו קשר באתר אמיר פרלמן צ'י קונג וכבר נספר לכם יותר על הקורס שלנו, ועל איך הופכים למדריכי צ'י קונג מקצוענים.

אמיר פרלמן מעביר שיעור צ׳י קונג לחיזוק מערכת החיסון בתקופת הקורונה

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

רואה חשבון

רואה חשבון

אילו מחלקות חייבות להיות אצל רואה חשבון שאתם בוחרים? כיצד בוחרים את אנשי המקצוע הטובים ביותר לסיוע בניהול העסק שלכם? ולמה כל בעל עסק חייב

קרא עוד »