כיצד אבחון סוג העור תורם לטיפול בו? קוסמטיקאית עונה

אבחון סוג העור

על מנת לפתור בעיה מסוימת, לא משנה מאיזה תחום ומאיזה היבט, אנחנו צריכים לאבחן אותה קודם ורק אחר כך אנחנו יכולים להחליט כיצד לטפל בה. זה נכון כשאנחנו הולכים לרופא כזה או אחר בשביל להתמודד עם בעיה מסוימת או כשאנחנו מבקשים לטפל בבעיה שאיננה בהכרח מחייבת טיפול רפואי.

כך למשל, אם אנחנו צריכים לטפל בעור שלנו, בין אם מדובר בבעיה פשוטה או רצינית, בין אם מדובר בפצע, צלקת או כל דבר אחר, הרי שאנחנו נדרשים קודם לאבחן את הבעיה ורק אז אפשר לטפל בה.

אך לפני שהקוסמטיקאית שפנינו אליה דרך האתר betterlook.co.il תאבחן את הבעיה עצמה, סביר להניח שהיא תרצה לאבחן את סוג העור שלנו על מנת שיהיה קל לטפל בבעיה. למשל, אם תרצה לדעת כיצד הוא בנוי, מה המאפיינים שלו, וכך יהיה לה הרבה יותר פשוט להבין כיצד לגשת לטיפול בבעיה עצמה.

בין היתר, הקוסמטיקאית תרצה לברר, האם מדובר בעור יבש או בעור לח, אם מדובר בעור אשר חשוף הרבה לשמש או לחומרים אחרים, כיצד הוא מגיב אליהם, מה הם הפיגמנטים שלו ועוד. כל דבר שיכול להשפיע על פתרון הבעיה. רק אחר כך היא תרצה לאבחן את סוג הבעיה, בהתאם לכך, היא תחליט כיצד לטפל בעור ובבעיה שהיא נתקלת בו.

צריך לומר, האבחון הוא לא מסובך, קוסמטיקאית מנוסה ומקצועית תדע כיצד לגשת אל הדברים, כיצד לאבחן את העור בהקדם ואיך לטפל בו. היא תבדוק אותה על פי מבט עיניים, מגע ועל פי תכשירים ואמצעים שונים. כמו כן, היא תשאל את המטופל שאלות שונות שיאפשרו לה לגלות למה הוא אלרגי, אם יש משהו שהוא אלרגי אליו, ועוד שורה של שאלות שהן חשובות והכרחיות בשביל להבין באילו תכשירים ניתן לטפל בבעיה.

רק לאחר מכן, כאשר היא תאבחן את העור ואת הבעיה עצמה, היא תציג את אופציות הטיפול השונות אשר לפיהן רצוי ונכון לטפל בבעיה. אין טעם להתחיל בטיפול לפני שיודעים מה מצב העור ומה יהיה נכון עבורו.

קראו גם:

היום אפשר לטפל בצלקות אקנה

שאיבת שומן או מתיחת בטן ומה ההבדל

 

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

שירותי ERP

שירותי ERP – והתועלת לעסקים

אין ספק כי המפתח בניהול עסקים הוא יכולת קבלת ההחלטות שלנו לצד יכולת ניהול משאבי האנוש שלנו. עליכם להבין כי פעמים רבות ההבדל בין הצלחה

קרא עוד »