איך מחליפים סוללה למחשבי מאק?

איך מחליפים סוללה למחשבי מאק?

סוללה למחשבי מאק אפשר להחליף רק במעבדות שהוסמכו על ידי חברת אפל לכך ושהן מורשות לטפל בכל מה שקשור להחלפת סוללה למחשבים הייחודיים הללו. בקישור הזה ניתן להגיע ישירות אל מעבדה מוסמכת לכך.

מעבדה מוסמכת ומורשית למחשבי אפל 

לאור היכולות המיוחדות של מכשירי אפל, הטכנאים שאמורים לתקן אותם במקרה הצורך עברו הדרכות והכשרות מיוחדות כיצד לטפל במחשבים הללו ולהחליף את הסוללה שלהם.

נוצרו מצבים בעבר שבהם טכנאים שאינם מורשים התקינו למחשב של אפל סוללה שאינה מתאימה ולכן היו לכך השלכות על אופן הפעולה של המחשב.

עקב כך הפעולות שיש לבצע במחשב אפל מתבצעות רק במעבדות מחשבים שקיבלו לכך הסמכה, כיוון שהטכנאים הללו יקפידו על כל פרט ופרט ויתקינו את הסוללה בדיוק על פי ההנחיות שקיבלו. בדרך זו יישמר המחשב לאורך זמן רב ויבצע את כל הפעולות הנדרשות כיאות.

סוללה של אפל 

סוללה מבית אפל שמתאימה למחשבי מאק היא סוללת ליתיום איכותית המיוצרת במפעלים של אפל. לאחר הטענת המחשב הנייד אפשר לעבוד ללא סוללה לאורך עשר שעות. מדובר בפרק זמן שהוא ארוך יחסית למחשבים רגילים ולכן נוח מאד לעבוד ללא צורך בהטענה תכופה לאחר שעות בודדות.

לאחר עשר שעות מטעינים את המחשב ולאחר מכן אפשר ליהנות שוב מעשר שעות של עבודה רצופה ללא צורך בדאגה לגבי ההטענה שלו. זה נוח במיוחד כשעובדים מחוץ למשרד ולא בכל מקום אפשר להתחבר בנוחות לזרם חשמלי.

מעבדות מורשות של אפל 

במעבדות המורשות של אפל ברחבי הארץ אפשר לבצע תיקונים של מחשבי מאק, להחליף סוללות, לחבר באופן זמני סוללות רזרביות ולעשות כל פעולה אחרת הנעשית רק על ידי טכנאי מק וקשורה בכך שהמחשב יתוחזק באופן ראוי, וכך הלקוח יוכל ליהנות מהעבודה באמצעותו לאורך פרקי זמן ארוכים. 

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

רישום קבלנים

מה ההליך לרישום קבלנים?

רישום קבלנים מתבצע דרך רשם הקבלנים, המשויך למשרד הבינוי והשיכון. מהנדסים ואדריכלים מהנדסים ואדריכלים נרשמים בשלב ראשון לפנקס המהנדסים והאדריכלים. השלב השני הוא הגשת המסמכים

קרא עוד »
איך בוחרים בעל מקצוע

איך בוחרים בעל מקצוע?

אין לכם מושג מאיפה להתחיל כדי לבחור בעל מקצוע שידע לעשות את עבודתו ללא רבב ובמחיר הוגן? יש מספר דברים פשוטים שתוכלו לעשות על מנת

קרא עוד »

יועץ תנועה וחניה

יועץ תנועה וחניה נחשב לאחד מבעלי המקצוע החיוניים ביותר עבור כל סוג של פרויקט בניה. חשוב לזכור כי פרויקט בניה הינו פרויקט מסובך ומסורבל, המצריך

קרא עוד »