על אילו רכיבי מזון צריך להסתכל כאשר קונים אוכל לכלבים?

אוכל לכלבים

האוכל שאנחנו מספקים לכלב שלנו נועד להשביע את רעבונו, והרבה מעבר לכך – לספק לגופו את כל מה שהוא צריך להתפתחות תקינה ולחיים בריאים וארוכים. היות שבעלי הכלב הם אלו שמופקדים על הנושא והם אלו שאחראיים לשלומו של הכלב שלהם, חשוב להבין מהו אוכל איכותי וטוב כמו Natural Balance לכלבים, ואילו רכיבי מזון צריכים להיות במזון לכלבים.

אוכל שמכיל את כל מה שהכלב צריך

בבואכם לרכוש אוכל לכלבים עליכם לבדוק היטב את החבילה ואת כל הפרטים הרשומים עליה. וזאת כדי לדעת אילו רכיבי מזון קיימים במוצר, והאם הוא איכותי וטוב בהתאם לצרכים הנוכחיים של הכלב שלכם. להלן תקראו אילו מרכיבים צריכים להיות באוכל איכותי לכלבים. כך תדעו מהו המזון הנכון שיספק לכלב את כל מה שהוא צריך כדי לגדול ולהיות בריא.

  • חלבונים – המרכיב המרכזי שיש לו חשיבות רבה הוא חלבון. במזון כלבים החלבון יהיה לרוב מן החי. בשר זה החלבון המועדף והמתאים ביותר.
  • ירקות – המרכיב השני שממנו מייצרים את המזון לכלבים הוא הירקות. במזון לכלבים איכותי תהיה כמות מכובדת של ירקות מזינים.
  • פחמימות – המרכיב השלישי בנוכחותו במזון הוא פחמימות. ככל שהאוכל איכותי יותר כך כמות הפחמימות תהיה קטנה יותר. כמו כן ההמלצה היא לבחור מזון שבו פחמימות מלאות. אמנם לא תמיד הכלב יאהב את האוכל הזה בפעם הראשונה. אבל מבחינת בריאות ותוחלת חיים זו ההמלצה. מומלץ לפחות לנסות להרגיל את הכלב לאוכל שבו פחמימה מלאה.
  • ויטמינים ומינרלים – באוכל איכותי לכלבים יש ויטמינים ומינרלים נחוצים לכלב ולבריאות שלו. מקורם של אלו במרכיבים שבאוכל וכן בהוספה מיוחדת של תוספים להעשרת המזון.

האיכות של האוכל

חשוב להבין כי ככל שהאוכל יהיה איכותי ומתאים יותר לכלב, כך הוא יוכל לקבל ממנו תועלת גדולה יותר. הוא יתפתח טוב יותר, יראה יפה יותר, ואתם תראו כי הוא בריא ונהנה מאיכות חיים טובה. לא כך כאשר הכלב אוכל מזון דל במרכיבים תזונתיים איכותיים, זה יתנקם במראה שלו וגם בהתפתחות ובהתנהגות שלו במהלך היום.

קראו מידע מקצועי גם כאן http://royalpet.co.il/index.php?route=product/manufacturer/info&manufacturer_id=50

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

ניסור בטון

מי צריך עבודות ניסור בטון?

עבודות ניסור בטון נחשבות לעבודות נפוצות ביותר בענף הבנייה. חשוב לזכור כי ענף הבנייה משתמש רבות בבטון, בתור חומר גלם זמין, נוח וזול יחסית, המשמש

קרא עוד »