ספר כושר – תוכנית אימונים

חשבתם שספה בבית נועדה דווקא לצפייה פסיבית בטלוויזיה? אז הפעם אנו רוצים לדבר על פתרון שדווקא יכניס אתכם לכושר. על מנת לקיים תוכנית אימונים מגוונת, כבר לא חייבים בהכרח להיכנס למכון הכושר הקרוב. הדרך הביתית, החסכונית, הנוחה, המשתלמת והיעילה תהיה לרכוש מכשיר אימון משולב. לא תאמינו על כמה ספת כושר אחת, תאפשר לכם לבצע תוכנית אימונים שלימה ומגוונת. 

אימון משקולות בשכיבה 

המטרה המרכזית של תוכנית אימונים יכולה להיות חיזוק פלג גוף עליון, חיזוק גפיים תחתונות, חיטוב וכדומה. למרבה השמחה, ספת כושר יכולה להשיג את כל זאת וגם הרבה יותר. ספה מקצועית בנויה כך שהיא מותאמת לאימון משקולות אוניברסליות מושלם בשכיבה. זוהי דרך נהדרת לחיזוק פלג גוף עליון ופיתוח החזה. בעבודה נכונה, זה מצוין לחיזוק הכתפיים וניתן אף לבצע תרגילים שתומכים בחיזוק הגב. לעובדים לראשונה עם משקולות – שימרו על כללי הזהירות והוסיפו יותר משקל רק כאשר אתם מוכנים לכך. 

אימון לחיזוק הבטן 

נמשיך עם תוכנית אימונים בשילוב ספת כושר, אך כעת – חיזוק הבטן. זהו משטח מושלם לבצע כפיפות בטן, לחיזוק שרירי בטן עליונה ותחתונה ושרירי ליבה. שימו לב שחלק מהדגמים של המיטות מאפשר הטיה של המיטה בזווית. זהו תרגיל למתקדמים, שמפתח את שרירי הבטן בצורה מקסימלית. 

חיזוק ושיפור טווח תנועה 

מגוון רחב של תרגילים ניתן לבצע על ספת כושר, בשילוב גומיות התנגדות. חלק מהספות כוללות גומיות בילט אין אך ניתן לרכוש אותן בנפרד. זוהי דרך נהדר לעבודה על מגוון רחב של קבוצות שרירים, חיזוק והגב ושיפור טווח תנועה. ניתן לבצע עוד אין ספור תרגילים בשילוב ספות כושר, ברמת חובבים או ברמה מקצועית. מומלץ לבצע את התרגילים בצורה מדורגת, ועל בסיס סטים. 

 

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

כיצד להעריך פנסיון אילוף?

דבר ראשון בעת חיפוש פנסיון אילוף, יש לקחת בחשבון את העובדה כי אתם עדיין תהיו צריכים להמשיך ולעבוד עם הכלב שלכם בבית. אם כן, הנה

קרא עוד »

כמה עולה יועץ משכנתאות

יש מעטים שחושבים לשכירת שירותו של יועץ משכנתא הוא דבר מיותר. אין להם באמת מושג על מה הם מדברים. ייעוץ משכנתא הוא מהגורמים המרכזיים החשובים

קרא עוד »