איך לפתח תודעת שפע שתגרום לנו להתעצם ולהתפתח?

פיתוח תודעת שפע תהיה קריטית עבור מי הרוצה לחיות חיי שפע ולהרוויח כסף רב בבוא היום. כאמור ההבדל הגדול בין אנשים עשירים לאנשים שאינם מצליחים להתקדם מבחינה כלכלית היא לא כמות הכסף בחשבון אלא האופן שבו הם רואים, חושבים ומתנהלים עם כסף. הכול מתחיל בפיתוח תודעת שפע. זו קשורה לא רק להשכלה הפיננסית שלכם אלא להתנהלות הכללית שלכם, להתנהלות הספציפית עם כסף וכמובן לשאיפות שלכם. גם אנשים עשירים רבים חוו פשיטות רגל ו/או מפלות כלכליות לאורך חייהם אולם רבים מהם קמו לאחר מכן ותוך מספר שנים חזרו להיות אנשים עשירים. הסיבה לכך היא קודם כל כי הם בעלי תודעת שפע גבוהה.

אז איך נוכל לפתח את תודעת השפע שלנו?

  • השקיעו בהתפתחות אישית – טוני רובינס, אחד המנטורים המובילים בעולם, אומר שאם לא תאמינו שאתם יכולים לחיות חיי שפע, שאתם יכולים להרוויח X כסף בחודש, שאתם יכולים לעשות Y או Z הרי שאתם חייבים לעבור תהליך עם עצמכם. אדם הרגיל להרוויח 5,000 שקלים בחודש קשה לו לדמיין את עצמו מרוויח לפתע 50 או 100 אלף שקלים בחודש. לכן צריך להשקיע בהתפתחות אישית קודם כל.
  • היו סבלניים – מכירים את הנתון שמרבית האנשים שזוכים בלוטו פושטים רגל במהירות? הם הופכים לעשירים בין לילה ואז פושטים רגל תוך זמן קצר. מדוע זה קורה? כי תודעת השפע שלהם נמוכה. מדובר בהליך הדרגתי שלוקח זמן. היו סבלניים.
  • הגדירו מטרות ריאליות – כאשר תגשימו אותן התקדמו למטרות חדשות גבוהות יותר.
  • היו בסביבה תומכת וטובה עבורכם – אנשים רבים ינסו להוריד אתכם למטה, לעתים אפילו הקרובים אליכם ביותר.  לעתים הם עושים זאת כדי לגונן עליכם או חושבים שהם יודעים הכי טוב עבורכם ולאו דווקא כדי לפגוע בכם – אבל תצטרכו לבנות לעצמכם סביבה אוהדת ותומכת שתעזור לכם לצמוח.
אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

כיצד להעריך פנסיון אילוף?

דבר ראשון בעת חיפוש פנסיון אילוף, יש לקחת בחשבון את העובדה כי אתם עדיין תהיו צריכים להמשיך ולעבוד עם הכלב שלכם בבית. אם כן, הנה

קרא עוד »

כמה עולה יועץ משכנתאות

יש מעטים שחושבים לשכירת שירותו של יועץ משכנתא הוא דבר מיותר. אין להם באמת מושג על מה הם מדברים. ייעוץ משכנתא הוא מהגורמים המרכזיים החשובים

קרא עוד »