כל מה שרציתם לדעת על פלטפוס ומדרסים

נעליים אורטופדיות הם בגדר חובה – למי שיש לו בעיות ברגליים. פלטפוס, דורש באופן מיידי התקנת מדרסים. כדי לשמור על הרגליים שלכם בריאים ושלמים לאורך שנים רבות, עליכם להיות ערניים לכל בעיה ושינוי כיוון שמתרחש בהם.

 

כל מה שרציתם לדעת על פלטפוס ומדרסים

פלטפוס הוא מצב רפואי שבו הרגל אינה בנוי באופן שמאפשר לה לדרוך בצורה בריאה על הריצפה. היא כולה נוגעת ברצפה, דבר שמכביד על ההליכה ואף גורם לכאבים עזים ברגליים ובגב. במצב לא פשוט זה ניתן לטפל בעזרת מדרסים.

מדרסים טובים שמותאמים לרגל עם פלטפוס, מסוגלים בזמן לא מועט ליישר אותה ולהכווין אותה למצב תקין.

 

נעליים אורטופדיות

כשאנשים חושבים על נעליים אורטופדיות, הם מקשרים אותם לרוב לאנשים מבוגרים הסובלים מבעיות ברגל או לבעיות רפואית שמצריכים לנעול נעליים מסוג זה.

במציאות, נעליים אורטופדיות ננעלות על ידי אנשים בכל הגילאים הסובלים מכיוון כף רגל לקוי שכן הם תוכננו במיוחד לתמוך במבנה ומכניקת כף הרגל והקרסול.

 

מי נועל נעליים אורטופדיות?

כל מי שסובל מכל אחת מהמחלות הבאות, יכול להפיק תועלת רבה מנעילת נעליים אורטופדיות:

 

  • רגליים נפוחות – לימפידמה – בצקת.
  • "פלנטאר פסקיטיס" – כאבי עקב.
  • רגליים שטוחות – קשתות נפולות.
  • דורבנים בעקב.
  • אנשים סוכרתיים.
  • אנשים הסובלים מדלקת פרקים.
  • אנשים שמחלימים מניתוח כף הרגל.

 

 

אורטופד מוסמך

גם אנשים שסובלים מבעיות ברגלים וגם אלה שרוצים לעצמם נעליים אורטופדיות ללא בעיות המצריכות קניית זוג כזה, צריכים לעשות זאת אצל אורטופד מומחה ומיומן שיכול לעשות בדיקה בקליניקה שלו כדי לקבל תוצאות מיידיות. לא כל אחד יכול לתת לכם מדרסים מתאימים אלא רק רופא אורטופד במקצועו.

 

לרכישה ממגוון הנעליים באתר שלנו הכנסו עכשיו – https://www.shoes24.co.il/.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איך בוחרים בעל מקצוע

איך בוחרים בעל מקצוע?

אין לכם מושג מאיפה להתחיל כדי לבחור בעל מקצוע שידע לעשות את עבודתו ללא רבב ובמחיר הוגן? יש מספר דברים פשוטים שתוכלו לעשות על מנת

קרא עוד »

יועץ תנועה וחניה

יועץ תנועה וחניה נחשב לאחד מבעלי המקצוע החיוניים ביותר עבור כל סוג של פרויקט בניה. חשוב לזכור כי פרויקט בניה הינו פרויקט מסובך ומסורבל, המצריך

קרא עוד »