השתלת שיניים סריקה דנטלית

השתלת שיניים סריקה דנטלית

השיניים בפינו מהוות חלק חשוב ומהותי הן בפן הבריאותי והן בפן האסתטי. שיניים פגועות או חסרות עשויות לגרום לליקויים בפעולות האכילה, דיבור וגם לפגיעה בביטחון ובדימוי העצמי כאשר מדובר על בעיה בשיניים הקדמיות בפה. אחד מהפתרונות היעילים למקרים של פגיעה בשורש ומבנה השן הוא השתלת שיניים, המאפשר השתלה של שתל דנטלי אל עומק הלסת אליו תחובר שן מלאכותית ועמידה.

שיטות להשתלת שיניים

כיום ניתן למצוא מגוון שיטות איכותיות להשתלות שיניים בהתאם לצורך ומצב שיניו של המטופל:

  • שיקום שיניים בעזרת שתלים דנטליים – טיפול זה מיועד עבור אנשים הסובלים מחוסר של שן אחת או שתיים, כאשר הנזק הנגרם לשן פגע בחוזק ובעמידות של מבנה השן הקבועה בלסת. לכן כדי להתקין את השן המלאכותית שתחליף את השן החסרה, יש להשתיל בלסת שתל דנטלי.
  • בניית עצם להשתלת שיניים – על מנת שהשתל הדנטלי יקבל עיגון חזק ומבוסס ללסת, יש לבצע את השתלת השיניים רק במצב בו עצם הלסת טובה ובריאה. במקרים בהם קיים חוסר בשלמות העצם, ניתן לבצע טיפול ייעודי לבניית והשלמת העצם החסרה כדי לבצע את טיפול השתלת השיניים.
  • השתלת שיניים ALL ON 4-6 – שיטה ייחודית להשתלת שיניים, המאפשרת להשתיל עשרות שיניים חסרות באמצעות 4-6 שתלים דנטליים בלבד. שיטה זו חוסכת זמן טיפול רב, ומעניקה פתרון מהיר ואיכותי לשיניים חסרות תוך יום אחד בלבד. 
  • השתלת שיניים ממוחשבת – בשיטה זו נעשה שימוש במכשיר CT, זאת כדי לצלם את הלסת של המטופל ולבחון את מצבה והצורך הטיפולי באופן מדוקדק, וכך לתכנן את הטיפול הנכון והמתאים ביותר. 

מהם היתרונות של השתלת שיניים ממוחשבת?

באמצעות השתלת שיניים ממוחשבת ניתן למעשה לבצע סריקה דנטלית של הפה, וכך לקבל תמונה ברורה של מצב הלסת והצורך הטיפולי. שיטה זו משלבת טכנולוגיה וחדשנות, וכך מאפשרת לבצע טיפולי השתלות שיניים מורכבות בכדי להגיע אל תוצאה מושלמת של שיניים יפות וחזקות.

למי מתאימה השתלת שיניים סריקה דנטלית?

כיוון ששיטה זו כרוכה בעלויות גבוהות יחסית, היא לרוב מומלצת עבור מטופלים הזקוקים לטיפולי שיניים מורכבים במיוחד. אצל ד"ר ג'רי כהן מרפאת מומחים בחולון שיטת השתלה זו מבוצעת באופן מקצועי ע"י רופאים מנוסים בתחום.

 

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

ספות

בהחלט אפשר לומר כי חדר הסלון הוא החלל המרכזי בבית. למעשה זהו המקום בו שוהים בני הבית מרבית מהזמן, וחשוב שיהיה מעוצב ובעל אווירה נעימה,

קרא עוד »

צילום מוצרים לאמזון

עידן הקורונה הביא עמו לשינויים משמעותיים ומהותיים בכל אורח החיים שלנו. אנחנו מוצאים את עצמינו מתנהלים בצורנה שונה לחלוטין מכפי שהורגלנו עד כה. הדבר בא

קרא עוד »
אורתופד מנתח ברך

אורתופד מנתח ברך

בחירת מנתח לכל סוג של ניתוח, צריכה להיות בררנית וקפדנית, כדי שתוכלו לקבל את הטיפול המתאים והנכון ביותר עבורכם. אורתופד ומנתח ברך כמו פרופ' רונן

קרא עוד »