סגירת תיק משטרתי – מה שחשוב לדעת

סגירת תיק משטרתי - מה שחשוב לדעת

נפתח לכם תיק במשטרה? אתם בודאי רוצים לטפל בזה בהקדם האפשרי ואף לנסות לסגור אותו על מנת להמשיך בשגרת חייכם בצורה נקייה כפי שהיתה עד כה. אחרי הכל – תיקים במשטרה יכולים לגרום לשינויים רבים בחייכם, מכיוון שגופים רבים חשופים לתיקים המשטרתיים שלכם, תיק פלילי במשטרה יכול לעכב אתכם בחייכם בנושאים כמו מציאת עבודה, זוגיות, ובכלל – ניתן להגיד שכבר לא ניתן להתנהל בחופשיות מוחלטת כפי שהייתם רגילים. לפיכך, כדאי לכם לפנות לעורך דין פלילי עוד בשלב החקירה המשטרתית. עורך דין פלילי מכיר את כל הנהלים, ואת כל הסאגה בנושא של סגירת תיק משטרתי.

סגירת תיק משטרתי – האם זה אפשרי?

ישנם לא מעט מקרים בהם מחליטים לא להגיש כתב אישום, זאת לאחר קריאת התיק והתעמקות בחקירה עצמה ובראיות, אשר נמצאתם לא אשמים, או שיש היעדר ראיות מספיקות, ובמקרים אחרים – חוסר עניין לציבור. אם החליטו לא להגיש נגדכם כתב אישום, הרי זה מבורך! משמעות הדבר כי התיק המשטרתי נסגר והטיפול תם.

איך עורך דין פלילי יכול לסייע לכם לסגירת תיק משפטי? 

כפי שהבנו, יש מקרים רבים בהם המשטרה סוגרת את תיקי החקירה מחוסר ראיות, והרישום המשטרתי נמחק לחלוטין. במידה והמזל לא משחק והתיק המשטרתי נשאר פתוח, סביר להניח שתרצו לתקן זאת על מנת להמשיך בחייכם כרגיל, ולעשות זאת לבד כמעט ולא אפשרי. עורך דין פלילי המתמחה בתחום יוכל לסייע לכם לסגור את התיק המשטרתי בהקדם.

למה חשוב להעזר בעורך דין פלילי המתמחה בתחום?

עו"ד פלילי בהחלט יכול לעזור לכם למזער את הנזקים ההתחלתיים. מעבר לכך שאתם יכולים לספר לו הכל ובאמת הכל נשאר בין ארבעת הקירות, הוא מייצג אתכם באור אחר בפני הגוף התובע. הסיכויים שלכם לצאת מהתיק המשטרתי בעזרת עורך דין פלילי גבוה בהרבה, מאשר שאתם תייצגו את עצמכם.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

תדלוק גנרטור

למי פונים לתדלוק גנרטור

אנשים רבים זקוקים לתדלוק של גנרטור, אך אינם יודעים למי לפנות בעניין. היום ניתן למצוא בשוק לא מעט חברות שונות המספקות שירותי תדלוק ואספקת סולר,

קרא עוד »
תחזוקה וניקוי מערכת סולארית

תחזוקה וניקוי מערכת סולארית

קידום אנרגיה ירוקה כיוון שמודעות העולם השתנתה וכיום מבינים שיש חשיבות רבה לחיסכון באנרגיה, קיים טרנד חשוב של מערכת סולארית. כך מצמצמים את זיהום האוויר

קרא עוד »