האם כדאי לשכור משרדים באופן פרטי או להעזר בחברה?

לשכור משרדים

קיימים הרבה מאוד בנייני משרדים ויש הרבה מקומות שם ניתן ליהנות מהאפשרות של שכירות משרד מתאים בהתאם לצרכים המשתנים של בעלי המשרד. אך חשוב לדעת כי לא תמיד מומלץ לפנות ולשכור את המשרד הרצוי באופן פרטי. במקרים רבים עדיף דווקא לעשות זאת על ידי חברה המציעה את השכרת המשרדים והיא זו שלמעשה מתווכת בין השוכרים לבין המשכירים כמו בשירות של מחסנים למכירה.

איך בוחרים את המשרד המתאים?

כאשרבאים לבחור את המשרד, חשוב לשים לב לכמה נקודות חשובות אשר אלו מהוות למעשה ערובה להצלחה העסקית של המשרד. על מה מדובר?

  • מיקום של המשרד – המשרד אמור להיות ממוקם במקום שיתאים לפעילות המשרדית. מאוד לא מוקבל כי משרד עורכי דין ישכון בין חנויות לממכר מזון מהיר. כך גם לא נוכל לפתוח משרד תיווך דירות באזור לא אטרקטיבי מבחינת הדירות במקום כמו גם האוכלוסייה. כל משרד אמור איכשהו להתאים לאזור כמו גם לסגנון הספציפי של אותו מקום.
  • נגישות – חשוב גם לשים לב כי מדובר באזור מבנים תעשייתיים להשכרה שם יהיה קל לאנשים להגיע ולקבל שירות. אם האזור לא יהיה נגיש ונוח, הרי שלא ממש בטוח שהלקוחות ירצו להגיע. הם בדרך כלל יעדיפו את האפשרות של פנייה אל משרד מקביל הנמצא במקום יותר סימפטי או יותר נגיש ונוח.
  • גודל של המשרד – בעבר הכיל המשרד שולחן ישיבות, כיסאות, מחשב, מדפסת ומעט ציוד. כיום נראים המשרדים כאתרים עסקיים מודרניים. הם גדולים ורחבי ידיים, הם מכילים כמה וכמה עמדות מחשב שונות. לעיתים יהיו גם מספר חדרים וגולת הכותרת היא ללא ספק המטבחון של המשרד. כאשר ישנו המטבח במשרד, הרי שהמשרד יהיה הרבה יותר אטרקטיבי ונוח לעבודה. העובדים כולם יחושו הרבה יותר בנוח כאשר הם ידעו כי מיד פעם הם יכולים לצאת להפסקה מהעבודה הרצופה ולהירגע על כוס שתייה צוננת, לנשום למספר דקות אוויר אחר וליהנות מרגעים של נינוחות ושל נחת.

חברה מתאימה לקוח את המשרד המושלם

אז הבנו שלמשרד של היום ישנה רשימה של צרכים. באופן פרטי די קשה למצוא את המשרד שיענה על הכול. לצורך כך מומלץ מאוד להיעזר בחברה מקצועית.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איטום גגות

חברה מקצועית לאיטום גגות

כל מי שמעוניין לאטום את הגג שלו ולהכין אותו לקראת החורף והגשמים, חייב לעבוד אך ורק עם חברה מקצועית לאיטום גגות. היום ניתן למצוא בשוק

קרא עוד »