שמאי רכב בהרצליה

שמאי רכב בהרצליה

אם המכונית שלכם ניזוקה מתאונת דרכים או מכל סיבה אחרת, ופניתם לביטוח על מנת לקבל החזר כפסי על הנזק שנגרם למכונית: כדאי שתדעו כי גיוס שמאי רכב הרצליה או בכל מקום בו אתם נמצאים, חשוב מאד! בעיקר כאשר חברת הביטוח מעוניינת לשלוח שמאי רכב בשמה.

שכירת שירותיהן של חברת שמאות, כמו של 'קל- גד שמאים', מקנה לרבים את היכולת ליהנות מבדיקת רכב בצורה מקצועית וחפה מאינטרסים, תוך קבלת דוח מפורט וסיכום הנזקים שחברת הביטוח תצטרך לשלם עבורם.

אילו שירותים מציעים שמאי רכב בהרצליה, או בכל מקום?

אם תפנו אל חברת קלגד שמאים, תוכלו לקבל שירות מושלם לשמאות רכב. החברה מספקת שירות יעיל ומהיר, בזמן שמרגע הפנייה של הלקוח אל נציגי השירות שלנו, יגיע תוך 3 שעות, לכל מקום(!), שמאי רכב מנוסה.

השמאי יבדוק את הרכב בקפידה, כאשר לאחר 72 שעות בלבד ינפק דוח מפורט אודות הנזקים שנגרמו לרכב, הפרטים אודות התקלות והנזק וסכום התיקונים הדרושים. עם הדוח המקצועי ניתן לגשת אל חברת הביטוח ובכך לקבל פיצוי הולם!

מתי כדאי להיעזר בשירות של שמאי רכב בהרצליה?

כיום ישנן כמה סיבות לסיוע של שמאי באופן פרטי, בניהן:

  • תאונת דרכים בהן הרכב ניזוק בצורה משמעותית.
  • כאשר חברת הביטוח "מתנערת" מההתחייבות שלה לשיפוי הלקוח בעת תאונה.
  • בזמן נזקים שנגרמו לרכב בשל תנאי מזג אוויר קשים.
  • בעת פגיעה ברכב באירוע חבלני או פלילי.
  • במידה ותזדקקו לדוח אודות נזקי הרכב עבור בית המשפט.

לסיכום, חברות מקצועיות הן כאלה אשר יסייעו לכם לקבל את כל השירותים שאתם זקוקים להם בעת נזק שנגרם למכונית.

בשל כך יש לבחור רק במקצוענים כמו השמאים, הרפרנטיות, מנהלי הצוותים ואנשי השירות של קל גד שמאים שמעניקים שירות בכל הארץ, בצפון, בחיפה (ראו כאן), במרכז ובדרום.

באמצעות שירות מקצועי, ידע עשיר בתחום המכונאות והרכבים, באמצעות יחס אישי ומיומנות –  תוכלו לצלוח את תהליך שמאות הרכב בצורה טובה!

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

ניסור בטון

ניסור בטון

היום ניתן לראות יותר ויותר צורך וביקוש לשירות של ניסור בטון. מדובר למעשה על דרך אפקטיבית לצורך התאמת המבנה לצרכים מסוימי. למשל, במידה ויש צורך

קרא עוד »