שירותי פינוי דירות – מה זה בדיוק אומר?

שירותי פינוי דירות

שירות פינוי דירות הוא שירות מקצועי של צוותים המתמחים בתחום זה. הם פינוי כבר מאות דירות ומכירים פחות או יותר את התכולות על פי הסוגים השונים של הדירות.

דירות בירושה 

אם מדובר בדירה שאדם מקבל בירושה, זו בדרך הכלל הדירה של ההורים או של סבא וסבתא. הדירות הללו שגרו בהן שנים כוללות ריהוט שגם הוא ישן, הרבה ציוד שחלק ממנו איננו פעיל. עומס של סרוויסים וכלי מטבח, מיטות, מזרנים, בגדים, שמיכות ועוד.

המומחים יודעים במדויק אילו פריטים אפשר למכור בחנויות יד שנייה, בשוק הפשפשים או באינטרנט. כך הציוד מועבר למחסנים של החברה שמבצעת את הפינוי והם מעבירים את הציוד לחנויות העוסקות במסחר, או לאתרי האינטרנט המתמקצעים במכירת ציוד יש שנייה במחיר מופחת. 

פינוי פסולת מדירות ישנות 

ברוב הדירות הללו יש פסולת רבה כמו עיתונים, מסמכים שאין בהם כבר צורך לאחר שנבדקו על ידי המשפחה, ציוד ישן ומקולקל כמו לדוגמה מכשיר פקס, טלפונים ביתיים ועוד. 

המקצוענים יודעים לאור ניסיונם איזה סוג של פריטים הם יצליחו למכור ואיזה ציוד לא יהיה לו דורש ולכן אפשר להעביר אותו למחזור. לדוגמה חפצים שונים ממתכת מתיכים ולאחר מכן יוצרים מהם מוצרים חדשים, כך גם עם הנייר, הבקבוקים, הזכוכיות ועוד.

את כל האשפה מעבירים למכולה ייעודית, אשר בסוף התהליך מעבירה את הקיבולת שלה לאתר מורשה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר לשפוך שם פסולת לפי אישור ספציפי.

קראו על אלטעזאכן בלינק

דירה נקייה לחלוטין 

לאחר מיון של כל הציוד וביצוע ההפרדה הנדרשת בין הפסולת, המחזור, ההעברה למכירה וההעברה לנזקקים, הבית ריק לחלוטין.

מבצעים ניקיון יסודי ואפשר לפעול על פי התוכנית, לגור, למכור או להשכיר.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

תיקון דלתות

תיקון דלתות

אף פעם לא נוכל לדעת מתי הדלת שלנו תתקלקל או מתי היא תשחק ונצטרך להחליף אותה. בדרך כלל, אנחנו אוהבים להחליף את הדלתות שלנו לעיתים

קרא עוד »
פירוק רכבים

מהו מגרש פירוק רכבים

מגרש פירוק כלי רכב נראה כמו מגרש גרוטאות ענק של מכוניות ישנות. לרוב זהו שטח גדול ורחב, שכולו מיועד לאחסון רכבים ישנים, בשלבים שונים של

קרא עוד »