מאמן טניס למבוגרים – כיצד בוחרים מאמן?

מאמן טניס למבוגרים

כשאנחנו מחפשים מאמן טניס, באופן טבעי, עלינו לחפש איש מקצוע שמתמחה בענף, הן מבחינת כללים והן מבחינת יכולות ופעולות. אנחנו צריכים לחפש מאמן שידע לעבוד איתנו על החזקת מחבט, תנועות ידיים, תנועות רגליים, חבטות, הגשה, כושר גופני וכל דבר אחר שקשור לתחום. 

אך יש היבט אחד נוסף שאנחנו צריכים לבחון והוא, כיצד המאמן מתאים לגיל שלנו. כלומר, האם הוא יכול להתאים עבורנו מבחינת הגיל שלנו. כך למשל, אם אנחנו מחפשים עבורנו מאמן טניס למבוגרים, אזי באופן טבעי נחפש מאמן שיש לו ניסיון עם תלמידים בני גילנו, ויודע בדיוק כיצד לגשת אליהם ולעבוד איתם. 

לפני שנסביר מה זה אומר בפועל, חשוב להדגיש, מאמן טניס יכול להיות איש מקצוע שילמד אותנו כיצד להיות תחרותיים ומקצועיים, אך בדרך כלל זה מיועד עבור ילדים ובני נוער שרוצים לעסוק בתחום. בקרב מבוגרים ההתבוננות היא אחרת ולכן המאמן צריך לבוא בגישה שונה. 

מה זה אומר מאמן טניס למבוגרים?

מאמן טניס שעובד עם אנשים מבוגרים, צריך להיות מודע ליכולות הפיזיות שלהם, ובעיקר לעובדה שהם אינם בכושר או בעלי יכולת פיזית דומה לחבר'ה צעירים ולכן הוא לא יכול לצפות במהלך אימוני טניס שהם יתנו לו את מה שחבר'ה צעירים נותנים. 

מאמן טניס שעובד עם אנשים מבוגרים, צריך גם להיות מודע לכך שהוא מדבר אליהם בגובה העיניים, בשפה שהם מבינים ובעיקר לא מתוך כוונה לחנך אותם או להתנשא מעליהם. להבדיל מחבר'ה צעירים, הם מגיעים לשיעורים מתוך כוונה ליהנות, אין להם שאיפות להיות טניסאים מקצועיים ולכן השיח איתם צריך להיות שונה. 

נקודה אחרונה, מאמן טניס למבוגרים צריך להיות מודע למגבלות שונות, בין אם זה מבחינת זמן, משפחה ודברים אחרים שיכולים להשפיע על השיעורים באופן סדיר.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

חברת הסעות

מתי נצטרך לפנות לחברת הסעות?

בכל פעם בה אתם מעוניינים לנסוע ברכב נוח ובטיחותי כאשר מאחורי ההגה יושב נהג מקצועי – חברת הסעות מקצועית היא הכתובת. החברות המובילות בתחום מבצעות

קרא עוד »
יועץ פרישה לפנסיה

יועץ פרישה לפנסיה

לקראת גיל הפנסיה, אזרחים רבים אינם מודעים לכספים הקיימים ברשותם ואינם יודעים כיצד לחסוך אותם או לחלופין להשקיע את הכספים במטרות שונות. לאור הסבך הזה

קרא עוד »