5 טיפים לשיפוץ חדרי אמבטיה

לכל אחד יש את החלום שלו איך חדר האמבטיה בבית יעוצב. לפי שאתם מתחילים לעצב את החדר על פי טעמכם, כדאי להבין כמה פרטים טכניים על חדרי אמבטיה. על מנת לעזור לכם בעיצוב חדר האמבטיה הנה לפניכם 5 טיפים לשיפוץ חדרי אמבטיה.

עיצוב חדר קטן

ראשית, חשוב לזכור כי חדר האמבטיה הוא קטן יחסית לשאר חדרי הבית. רבים נוטים לחשוב שמפאת גודלו הקטן של החדר, גם העיצוב והשיפוץ קלים יותר. אך זה לא נכון, מכיוון שיש בחדר האמבטיה אלמנטים רבים שמקשים על השיפוץ כמו הצנרת וכדו'.

צנרת

לכן אם את משפצים את חדר האמבטיה כדאי לשפץ את כולו ולחדש את תשתית המים ואת כל הצנרת, כך תוכלו לעצב את החדר בדיוק כמו שרציתם בלי שהצינורות יתנגשו בתכנון שלכם. כמו כן תוכלו גם להחליט על נקודות מים חדשות במקומות אחרים בחדר, ברזים וכדו'.

עיצוב אישי

בעת תכנון השיפוץ בחדר האמבטיה, עליכם לבחור את הסגנון העיצובי המתאים לכם על פי טעמכם האישי. לכל אחד טעם אחר וכל אחד רואה בדמיונו את העיצוב שהוא רוצה. מכיוון שקיימים בוק מגוון רחב של חדרי אמבטיה, תוכלו להיעזר במעצבים מומחים שיעזרו לכם לעצב את החדר על פי טעמכם.

כאמור, חדר האמבטיה בדרך כלל די קטן ומכיוון שהחדר משמש לא רק למקלחת אלא גם לפעולות הגייניות נוספות, כמו איפור, נטילת ידיים וכדו', חשוב להשאיר בו גם מרווח מחיה.

ניקיון

כשאתם בוחרים את חיפויי הקיר והכלים הסניטריים כדאי גם להתייחס לניקוי שלהם. אתם בוודאי רוצים לנקות את חדר הרחצה שלכם בקלות, לכן כדאי לבחור קרמיקות וכדו' הקלים לניקוי. על מנת שהחדר תמיד יהיה נקי ונעים לשימוש. מידע נוסף באתר http://paint4u.co.il/

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך