5 דברים מעניינים שלא ידעתם על פינוי דירות

פינוי דירות

אולי צמד המילים פינוי דירות נראה לכם כמו משהו יבש וחסר עניין. אבל במציאות צוות הפינוי נתקל במקרים שונים ומוצא את עצמו בסיטואציות מרתקות. בואו וקראו על חמישה דברים מעניינים על נושא פינוי דירות.

מה שלא ידעתם על פינוי

  • יש מספר חברות פינוי אשר מציעות את השירותים שלהן ללקוחות. בין החברות הללו קיימת תחרות וכל אחת מהן עושה מאמץ לספק ללקוחות שירות טוב ומענה משביע רצון. ומי שמרוויח מחרות בין חברות אלו כמובן הלקוחות. הלקוח יכול לברר על החברה, לשמוע על השירות שהיא מציע, לקבל הצעת מחיר ולבחור את החברה שנראית לו מתאימה מבין כולן.
  • במקרים רבים פונים אל חברות הפינוי במקרה של אגרנות כפייתית. אגרנות הינה הפרעה אשר משפיעה בצורה מהותית על החיים של מי שמתמודד עימה. היא עלולה להתפתח מגורמים שונים, והיא מתבטאת באגירה בלתי מוסברת של חפצים. במקרים של אגרנות קיצונית עשוי הבית להגיע למצב בו אין מקום ללכת, אי אפשר להתרחץ, קשה לפתוח את המקרר ואין מקום לשבת בשל ריבוי החפצים שקיים בבית.
  • פלח נכבד מהלקוחות של חברות הפינוי הוא דירות ירושה. מדובר על מקרים בהם פונים לקוחות לצורך פינוי של דירות ההורים. ההורים עזבו את העולם והותירו אחריהם דירה מרוהטת ומאובזרת אשר מכילה כמויות גדולות של חפצים. הילדים עסוקים כל אחד בחייו הוא ונוצר צורך לפנות את כל התכולה על מנת להכשיר את הדירה לשימוש דיירים אחרים. בין אן הדירה מועמדת למכירה ובין אם היא עומדת להיות מושכרת לדיירים – עליה לעבור פינוי יסודי אשר יוציא ממנה רהיטים, מוצרי חשמל, תכולה וכל מה שבעצם קיים בדירה.
  • היות ופינוי דירה עלול להיות עניין רגיש חשוב לדעת כי הצוות שמבצע את העבודה צריך להיות רגיש וקשוב. לזכור כי הם נמצאים כאן כדי לספק שירות ולענות על הצורך של בעלי הבית.
  • חברות פינוי מקצועיות מציעות מענה כוללני אשר נועד לאפשר לבעלי הבית לבצע את הפינוי באופן יעיל וללא טרחה כלל. וכל זאת בזמן קצר.
inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג נחשב לאחת משיטות האיטום הפופולאריות והנפוצות ביותר בארץ ובעולם. מדובר על איטום יעיל ומקצועי, המאפשר להגיע לכל נקודה, כולל נקודות מרוחקות

קרא עוד »
בניית ממד בחדר קיים

בניית ממד בחדר קיים

אם אין ממד בבית שלכם, וישנו חדר שהחלטתם לייעד כממד, המשימה אפשרית לביצוע. יש לפנות לחברה קבלנית המתמחה בבניית חמ"ד (חדר מוגן דירתי) לבית וליהנות

קרא עוד »