מדוע הבית שלכם זקוק לתקרה אקוסטית

תקרה אקוסטית

עיצוב הבית הפך להיות דבר שבשגרה עבור כל אחד שיש ברשותו בית או דירה פרטית. גם כאלו שמתגוררים בדירות שכורות רוצים מדי פעם לשנות ולעצב את הבית שלהם מדי פעם, אך מכיוון שמדובר בדירה שכורה שהיא לא שלהם – רוב השינוי העיצובי לרוב אינו אפשרי במקרים כאלו.

מכיוון שאנו חיים בעידן בו הכל קורה מהר, אנו רוצים שגם תהליך עיצוב הדירה שלנו יקרה מהר ככל האפשר. בעבר עיצוב ושדרוג של בית היה כרוך בזמן עבודה רב שכלל שבירת קירות, לכלוך רב ויציאה של הדיירים מהבית לצורך השיפוץ.

כיום ניתן ליהנות מזמן עיצוב ושיפוץ מהיר ופשוט, הודות לחומר הבנייה הנפוץ ביותר שנקרא גבס. הגבס הינו חומר טבעי ואיכותי, בעל תכונות אלסטיות במיוחד ולכן הוא גם נוח מאוד לעבודה. משום כך, זהו חומר הבנייה הטוב ביותר לשיפוץ ושדרוג של הבית, העבודה עם לוחות הגבס היא מהירה וגם זולה, ובנוסף מעניקה מגוון יתרונות בולטים נוספים.

בידוד רעשים

באמצעות לוחות הגבס ניתן ליצור תקרה אקוסטית שתמנע מרעשים חיצוניים להיכנס אל תוך הבית, וכך בהתאם גם תמנע מהרעשים בתוך הבית לצאת אל מחוצה לה. לגבס יש תכונות של בידוד ואיטום רעשים, הודות לכושר הספיגה הגדול שלו.

כך הגבס סופג אליו את הרעשים שמחוץ או בתוך הבית, ומונע הדהוד שלך הרעש כלפי חוץ או לעבור מעבר ללוחות הגבס שנמצאים בתקרה. זהו פתרון מצוין עבור דירות בבניינים משותפים, כך שהתקרה האקוסטית מונעת מהרעש שלמעלה לחדור לבית.

עיצוב טרנדי

נוסף על בידוד רעשים חיצוניים ופנימיים, תקרה אקוסטית בבית מוסיפה עיצוב טרנדי וייחודי לכל חלל הבית. היום אחד מהטרנדים הבולטים בתחום עיצוב הבית הוא תקרה מונמכת, כך שהתקרה האקוסטית נוצרת באמצעות הוספה של לוחות גובס מיוחדים, שבאופן טבעי מסתירים את התקרה המקורית ויוצרים מראה של תקרה נמוכה יותר.

שימוש פונקציונלי

תקרה אקוסטית גם משמשת למגוון שימושים פונקציונליים כמו הטמעה של גופי תאורה דקורטיביים, כך שחוטי התאורה מוסתרים מהעין באמצעות החלל שנוצר בין התקרה הטבעית ללוחות הגבס שיצרו את התקרה האקוסטית.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג נחשב לאחת משיטות האיטום הפופולאריות והנפוצות ביותר בארץ ובעולם. מדובר על איטום יעיל ומקצועי, המאפשר להגיע לכל נקודה, כולל נקודות מרוחקות

קרא עוד »
בניית ממד בחדר קיים

בניית ממד בחדר קיים

אם אין ממד בבית שלכם, וישנו חדר שהחלטתם לייעד כממד, המשימה אפשרית לביצוע. יש לפנות לחברה קבלנית המתמחה בבניית חמ"ד (חדר מוגן דירתי) לבית וליהנות

קרא עוד »