פרופיל אלומיניום לכל מטרה

פרופיל אלומיניום

פרופילים משמשים לשלל מטרות. בין השאר אנחנו נעזרים בפרופילים כדי לתחום ריצוף, לגשר על הפרשי גובה, להבטיח בידוד אקוסטי ולסייע במימוש תוכניות אדריכליות באופן המיטבי. היתרונות הרבים של האלומיניום הופכים פרופילים מחומר זה לכדאיים במיוחד.

פרופיל תקרה

אחד השימושים הנפוצים ביותר בפרופילים מאלומיניום הוא בתקרות. דוגמה אחת לשימוש הוא במסגרת יצירת תקרה מרחפת, ועוד דוגמה היא תקרה מתוחה. פרופילים איכותיים מונעים חדירה של מים, מבטיחים בידוד אקוסטי מיטבי ושומרים גם על האסתטיות. כמו כן נעשה שימוש בפרופילים כדי לחבר נכון תקרות עם קירות.

פרופיל תאורה

פרופיל אלומיניום ייעודי שמתאים הן לעיצוב פנים והן לעיצוב חנויות. התועלת היא גם אסתטית וגם בפן הפרקטי ובפרט מניעת סינוור מגוף התאורה. חשוב להקפיד על פרופיל עמיד במיוחד.

סף דלת

כשבין הדלת לבין חיפוי הרצפה שלידה יש מרווח, מכל סיבה שהיא, כדאי לגשר עלו באמצעות פרופיל מתאים. הפרופיל מבטיח מראה רציף ונאה וכן מונע סכנת נפילות. פרופיל הוא פתרון נכון גם כשמדובר על חיפוי מקרמיקה וגם כשליד הדלת ישנו פרקט.

סף מדרגות

פרופיל אלומיניום שמספק הגנה לכל המדרגות ובמקביל מגן גם על מי שעולה או יורד במדרגות מפני נפילות כואבות. ישנם שלל דגמים אפשריים כולל פרופילי אלומיניום מעוגלים או פרופיל מחורץ, וחשוב להתאים את הדגם הנבחר למדרגות.

היתרונות של פרופיל אלומיניום

בין אם אתם זקוקים לפרופיל גבס, פרופיל תקרה, פרופיל תאורה, סף מדרגה, סף דלת וכו' – פרופילי אלומיניום הם הבחירה הנכונה.

סיבה אחת לקביעה החד-משמעית הנ"ל היא שמדובר בפרופילים שלא מחלידים ובאופן כללי הם מאוד עמידים. במקומות רטובים האיכות הנ"ל מתבלטת במיוחד. סיבה שנייה לכדאיות ההעדפה של פרופיל אלומיניום היא העובדה שמדובר בחומר גלם בעל משקל נמוך מטבעו. בהתאם ניתן לייצר פרופילים קלי משקל שלא יכבידו על הדלת, התקרה, הקיר וכו'. חשוב להדגיש כי למרות המשקל הנמוך הפרופיל עצמו חזק ולכן אין סיבה לחשוש שהוא יישבר. לפרופילים אלה ישנה גם יכולת איטום טובה מאוד, וכשלוקחים בחשבון את התמחור האטרקטיבי מבינים שזוהי האופציה האופטימלית.

 

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איך בוחרים בעל מקצוע

איך בוחרים בעל מקצוע?

אין לכם מושג מאיפה להתחיל כדי לבחור בעל מקצוע שידע לעשות את עבודתו ללא רבב ובמחיר הוגן? יש מספר דברים פשוטים שתוכלו לעשות על מנת

קרא עוד »

יועץ תנועה וחניה

יועץ תנועה וחניה נחשב לאחד מבעלי המקצוע החיוניים ביותר עבור כל סוג של פרויקט בניה. חשוב לזכור כי פרויקט בניה הינו פרויקט מסובך ומסורבל, המצריך

קרא עוד »