נוטריון לרוסית – איזו שפה הכי מבוקשת?

נוטריון לרוסית

זה הרי ברור שהעליה הכי גדולה בישראל, היתה העליה של שנות התשעים מרוסיה, ובמאה הנוכחית בכלל. אותם עולים חדשים שעלו מרחבי ברית המועצות לשעבר ולא רק מרוסיה הביאו עמם עליה בביקוש לעורכי דין מוסמכים העוסקים בתחום של נוטריון לרוסית לצורך אישור, אימות ותרגום של מסמכים מסוימים הנדרשים מהם להציג במוסדות בהם קיים הליך בירוקרטיה פורמלי.

כדאי לדעת, עורכי דין נוטריוניים יכולים להתנהל כנוטריוניים ואף לקבל הסמכה פורמלית אך ורק אם עברו את המבחן הייעודי של לשכת עורכי הדין ומשרד המשפטים. הגישה למבחן זה ניתנת רק אם לאותו עורך הדין קיים וותק של מעל לעשר שנים בתחום עריכת הדין. אם לא, לא יוכל לגשת לבצע את המבחן הנכסף ולקבל את ההסמכה הפורמלית איתה יזכה להתנהל כעורך דין נוטריון בסיטואציה הנדרשת לכך.

אחת מהבעיות הקריטיות בתחום הזה הן שאותם הזקוקים לעורכי הדין הנוטריוניים לא מעודכנים שעורך הדין הנוטריון המטפל להם בתהליך הבירוקרטי יכול גם לתרגם את המסמכים, לא רק לאשר, לנסח ולאמת. וכך בעצם הם משקיעים זמן ומחפשים מתרגם מקצועי נפרד שאינו קשור לעורך הדין שלהם. זהו בזבוז זמן, משאבים, כסף ולא מעט מהזמן הפנוי שלהם בזמן שעורך דין נוטריון יכול לחסוך להם את כל זה.

אתם עורכי דין? כך תקבלו הסמכה פורמלית

התנאי הבסיסי לקבלת היכולת לשמש כעורכי דין נוטריון הוא אך ורק אם יש לכם וותק של מעל 10 שנים בתחום עריכת הדין. רק כך תהיו זכאים לגשת אל המבחן מטעם לשכת עורכי הדין ומשרד המשפטים. עברתם את המבחן בהצלחה? כעת תוכלו לקבל את ההסמכה הרשמית ולתרגם, לאמת, לנסח ולאשר מסמכים ספציפיים הנדרשים לכך שניתן יהיה להפוך אותם לקבילים להצגה בבתי המשפט. כך לא רק תגוונו בתחומי העיסוק המקצועיים שלכם, אלא גם תרחיבו את מאגר הלקוחות ותייצרו עוד רווח למשרד שלכם. ותקבלו אישור פורמלי כמובן להתנהל כעורכי דין בנושא נוטריון לרוסית על פי הצורך כמובן.

עורך דין נוטריון – אתם רק תרוויחו מזה

המסמכים המתבקשים מתושבים להצגה בבתי המשפט בזמן הליך בירוקרטי אלו מסמכים שחייבים לעבור אימות, תרגום, ניסוח ואישור על מנת להיות קבילים בהתאם. זה תהליך שניתן לבצע אך ורק מול עורך דין נוטריון לרוסית על מנת שיטופלו באופן מקצועי. עורך דין שלא עובר את מבחן ההסמכה בהצלחה לא יכול לשמש כנוטריון ובכך עורך דין שהופך להיות עורך דין נוטריון הוא עורך דין בעל יתרון גדול על פני עורכי דין שאינם. היתרון הוא לא רק עבור הלקוחות שלו, אלא גם כי הוא זוכה לגוון את העיסוק היומיומי בין אם הוא שכיר, ובין אם הוא בעל משרד משלו, ולהגדיל את רווחי המשרד ואת מערך הלקוחות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סדנאות משא ומתן – למה זה כדאי?
כשאנחנו חיים את חיי היום יום שלנו, אנחנו רוב הזמן נמצאים במשא ומתן, גם אם אנחנו לא שמים לב לכך. זה יכול...
קרא עוד »
יונ 08, 2022
מראה עם זכוכית כהה – למה זה כדאי?
בין עם מדובר על עיצוב הסלון, חדר האורחים והן חדר השינה או כל חלל אחר בבית, במשרד ואפילו אולם אירועים,...
קרא עוד »
נוב 01, 2021
אביזרים חדשניים לקריאייטיבים: תובנות שתמיד רצית
בנוף ההולך ומתפתח של חללי עבודה יצירתיים, תפקידם של אביזרים מתעלה על פונקציונליות בלבד. הכלים...
קרא עוד »
ינו 11, 2024