למה חשוב להדביר עש במהרה

הדברה נגד עש

אם נתקלתם בייצור האפרפר והדוחה שנקרא עש, כדאי שהדבר הראשון שתעשו מיד אחר כך הוא לקרוא למדביר שמתמחה בהדברה נגד עש.

העש מתרבה במהירות, הוא אחד ממגוון סוגי חרקים מעופפים בבית. הוא מטיל ביצים כמו תרנגולת אבל הרבה יותר ובכל מקום אפשרי.

היום כבר יודעים בדיוק איך לבצע הדברה שתגרום לג'וק לא לחשוב על ביקור נוסף אצלכם, כל זה בתנאי שטיפלתם בו כל עוד שהוא לא התפשט מספיק, אחרת? אולי תצטרכו לחשוב על החלפת משקופים ולהבריח את כל הבגדים לתיבות ארוזות.

למה חשוב להדביר עש מהר? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

הדברת עש:

העש הוא ייצור שנוטה להתרבות במהירות, אבל לא רק. כשהוא מתרבה בכמויות מלבד הדחייה הטבעית שהוא מייצר כשאתם רואים נחילי עש בבית שלכם, הוא עושה נזק בלתי הפיך לרהיטים, משקופים, בגדים וכמעט כל מה שזז.

השיניים החזקות שלו מאפשרות לו לחורר כל דבר ובזכות הטבע השני שלו, חריצות והתמדה, הוא לוקח את המשימה הזו לאקסטרים. מחור בגודל זעיר ובלתי נראה, הוא יכול לפתוח מחשוף נדיב בחולצה שלכם.

אפילו חליפות אירועים, סוודרים עבים וג'קטים הוא יודע לחרר בקלות עם עבודת הצוות המיומנת שלו.

בגלל שהוא מתרבה במהירות ברחבי הבית, קשה מאוד לדעת היכן הוא עוד שורץ כדי להדביר את המקום. אחרי שהוא מתרבה, הוא יכול להיות בכל חור אפשרי, ככה שגם אם עשיתם הדברה מלאה ושכחתם אפילו פינה אחת, לא פתרתם את הבעיה.

אולי ייקח לו זמן, אבל אל דאגה, הוא יחזור.

בשביל לא להגיע למצב כזה, מומלץ מאוד לעשות הדברה יסודית וכמה שיותר סמוך לרגע שגיליתם את העש. כבר קרו מקרים שהיה צורך להחליף את כל הרהיטים בבית, בגלל חורים שהעש עשה בהם.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא מהווה את אחד המקצועות החשובים ביותר בתחום הפיננסי, היות והוא יכול לסייע לכל אדם לבחור את המשכנתא המתאימה ביותר למצב הכלכלי שלו. אנשים

קרא עוד »

תיקון קונסולות משחק

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בוחרים לרכוש לעצמם קונסולת משחקים. מדובר ללא ספק על אחד הפינוקים הגדולים ביותר בחיים, היות וכל אחד היה

קרא עוד »