דוד קצב – מוביל בתחום האינסטלציה

אינסטלציה

עולם האינסטלציה הוא עולם מתפתח. טכנולוגיות חדישות, סוגי צנרת חדשים ופטנטים מתקדמים שמבקשים לתת מענה על הצרכים המשתנים בהתאם לכל השינויים והתמורות שחלים בתחום. משום כך בבואנו לבחור איש מקצוע בתחום האינסטלציה חשוב לבחור אדם שמחזיק בידע מתאים, ציוד מקצועי וניסיון מהשטח.

 

דוד קצב, מנכ"ל ובעלים של קבוצת דודי משאבות מים הוא בעל ניסיון רב שנים בתחומי האינסטלציה על כל גווניהם. ניסיון זה נפרש על מגוון תחומים, החל מניהול מערכות אינסטלציה, המשך בטיפול ותחזוקת חדרי משאבות וכלה בטיפול בחיידקי מים וטיהור תשתיות ומאגרים.

 

לא על הניסיון לבדו

לא רק הניסיון מנחה את דוד קצב ומאפשר לו להעניק ללקוחותיו שירות מקצועי אלא גם הציוד המקצועי שמאפשר התאמת הכלים לכל צורך שעולה בשטח. הכלים המקצועיים מאפשרים לקבוצת דודי משאבות מים להעניק טיפול נקודתי ומותאם במגוון מצבים כמו הצפות, משאבות מים וביוב וכל מערכת אינסטלציה שנזקקת לטיפול מיוחד עם ציוד מקצועי.

 

בבית ובעסק- פיתרון לכל מצב

אינסטלציה כאמור היא עולם ומלואו. בבית ובעסק ולמעשה בכל מקום סביבנו ישנן מערכות אינסטלציה ומכאן שמדובר על תחום שמשפיע על חיינו באופן משמעותי למדי. בכל קושי, תקלה או אתגר בתחום האינסטלציה דוד קצב הוא הכתובת בשבילכם. למי שלא בקי בתחום ואינו מכיר את החידושים נבהיר שהפתרונות החכמים שקיימים כיום הם רבים, ולכן בכל קושי או אתגר חשוב להיעזר באיש מקצוע שיוכל להתאים את הפתרון לבעיה.

 

מקצועיות לכל אורך הדרך

המקצועיות של דוד קצב שנבנתה לאורך השנים כמנכ"ל וכבעלים של הקבוצה, מאפשרת לו להתאים לכל לקוח את הפתרונות המתאימים בין אם מדובר על שאיבות, סתימות, תקלות אינסטלציה או מציאת פתרון יצירתי לקושי להתקין פתח ניקוז. הטכנולוגיה המתאימה בשילוב עם בעל המקצוע המתאים יעניקו לכם את הביטחון.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

ניסור בטון

מי צריך עבודות ניסור בטון?

עבודות ניסור בטון נחשבות לעבודות נפוצות ביותר בענף הבנייה. חשוב לזכור כי ענף הבנייה משתמש רבות בבטון, בתור חומר גלם זמין, נוח וזול יחסית, המשמש

קרא עוד »